سخنگوی شورای شهر رباط‌کریم گفت: تلاش می‌کنیم تا پایان هفته نسبت به انتخاب شهردار به جمع‌بندی برسیم، ملاک ما فقط شایستگی است.
کد خبر: ۱۰۰۲۳۴۸
تاریخ انتشار: ۲۵ مهر ۱۴۰۰ - ۱۶:۱۲ 17 October 2021

 

معبودی سخنگوی شورای شهر رباط‌کریم در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در رابطه با انتخاب شهردار اظهار کرد: پروسه بررسی و انتخاب شهردار در شهرستان رباط‌کریم در حال انجام است و سعی می‌کنیم در این هفته به جمع‌بندی نهایی برسیم.

وی افزود : تاکنون بیش از ۱۰ نفر برای تکیه ‌بر کرسی شهرداری رباط‌کریم اعلام آمادگی کرده‌اند و احتمالاً طی امروز و فردا چند نفر دیگر نیز به این لیست اضافه خواهد شد.

معبودی با اشاره به عدم‌ تأیید نفر اول انتخابی شهرداری تأکید کرد: اراده همه اعضای شورای شهر بر این است که هرچه زودتر شهردار انتخاب شود و ملاک ما در انتخاب شهردار فقط شایسته‌سالاری است و روی هیچ گزینه‌ای تعصب خاصی نداریم.

سخنگوی شورای شهر رباط کریم با توجه به شایعات منتشرشده در فضای مجازی و شکستن قندان در جلسه شورای شهر تصریح کرد: این اتفاق تقریباً بعد از اتمام جلسه صورت گرفته و نه به آن شدتی که رسانه‌های محلی منتشر کردند، یک بحث دوستانه بین اعضای شورای شهر بوده است که حل شد.

وی در پایان با توجه به درخواست رئیس دادگستری رباط‌کریم مبنی بر اعلام اموال و دارایی‌ها اعضای شورای شهر گفت: اعضای شورای شهر با یکی دو روز تأخیر اموال و دارایی‌های خود را به دادگستری اعلام کردند.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار