فرمانده انتظامی تهران بزرگ با تاکید بر استفاده از همه ظرفیت ترافیکی و عملیاتی پلیس پایتخت برای تسهیل ترافیک این کلانشهر گفت: طرح‌های ویژه ترافیکی از ساعت ۱۵ تا ۲۱ در نقاط مختلف تهران اجرا می‌شود.
کد خبر: ۱۰۱۰۴۱۵
تاریخ انتشار: ۲۹ آبان ۱۴۰۰ - ۱۲:۰۳ 20 November 2021

به گزارش تابناک تهران به نقل از پلیس تهران، "سردار حسین رحیمی" افزود: استفاده و بهره‌گیری از ظرفیت سایر سازمان‌ها به خصوص شهرداری برای کاهش ترافیک پایتخت در دستور کار است و در حال حاضر ۴۰۰ نفر برای کمک به مدیریت ترافیک پایتخت به مجموعه راهور اضافه شده است.

رییس پلیس پایتخت با اشاره به اینکه در این زمینه از ظرفیت مرکز هوشمند کنترل ترافیک راهور و همچنین مرکز فرماندهی و کنترل پلیس پایتخت استفاده خواهد شد، بیان کرد: از امروز طرح‌های ویژه‌ای در حوزه روان‌سازی و مدیریت ترافیک با استفاده از ظرفیت سایر پلیس‌های تخصصی از جمله پلیس پیشگیری و یگان امداد پلیس پایتخت از ساعت ۱۵ تا ۲۱ در همه نقاط شهر تهران اجرا می‌شود.

وی با تاکید بر اینکه موضوع مدیریت ترافیک و مقابله با سرقت به صورت ویژه در دستور کار پلیس پایتخت قرار دارد، افزود: در کنار اقدامات صورت گرفته در حوزه روان‌سازی ترافیک، عوامل افزایش ترافیک پایتخت و راه‌های برون رفت از آن در دستور کار دفتر تحقیقات کاربردی پلیس پایتخت است.

رحیمی با بیان اینکه موضوع ترافیک نیازمند همراهی و هم‌افزایی سایر سازمان‌ها است اظهار داشت: در این زمینه وظایف سازمان‌های مختلف مشخص و به آنها اعلام شده است و انتظار داریم با پای کار آمدن همه مسئولان و متولیان امر شاهد کاهش و حذف دغدغه مردم در این حوزه باشیم.

رییس پلیس پایتخت افزود: پلیس با همه توان تلاش می‌کند وظیفه خود را به نحو مطلوب انجام دهد ولی شکی نیست که مساله ترافیک نیازمند همراهی و هم افزایی جمعی است.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار