شهردار تهران با صدور حکمی «داود قربانیان» را به سمت عضویت در هیات مدیره و مدیرعامل شرکت خدماتی کالای شهروند منصوب کرد.
کد خبر: ۱۰۱۲۲۹۶
تاریخ انتشار: ۰۷ آذر ۱۴۰۰ - ۱۱:۰۷ 28 November 2021

به گزارش تابناک تهران به نقل از مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تهران، علیرضا زاکانی با صدور حکمی داود قربانیان را به سمت عضو هیات مدیره و مدیر عامل شرکت خدماتی کالای شهروند منصوب کرد.

در متن حکم شهردار تهران آمده است: بنا به پیشنهاد معاون مالی و اقتصاد شهری و نظر به تعهد، شایستگی و تجارب جناب‌عالی و به استناد مصوبه هیئت مدیره و مفاد اساسنامه شرکت خدماتی کالای شهروند به موجب این حکم به مدت یک سال به سمت عضو هیئت مدیره ومدیر عامل شرکت مذکور منصوب می شوید.

امید است با استعانت از پروردگار متعال و در راستای تحقق چشم انداز «تهران؛ کلانشهر الگوی جهان اسلام» نسبت به برنامه ریزی برای اطمینان از حسن اجرای امور، حفظ منافع، سرمایه و اموال شرکت و ارتقاء سطح کیفی خدمت رسانی به شهروندان همه توان و تجربه خویش را به کار گیرید.

رجاء واثق دارم شاهد استمرار مسئولیت جنابعالی در سایه تحقق سیاست ها، اولویت ها و برنامه های ابلاغی باشیم، توفیقات روز افزون شما را در ایفای کامل مسئولیت محوله از خداوند منان مسئلت می‌کنم.

به گزارش ایرنا، هم اکنون بیش از ۴۰ فروشگاه شهروند در پایتخت فعال است.

«سرپرست سازمان سرمایه گذاری و مشارکت‌های مردمی شهر تهران» منصوب شد

همچنین علیرضا زاکانی شهردار تهران با صدور حکمی مهدی شریفیان را به عنوان سرپرست سازمان سرمایه گذاری و مشارکت‌های مردمی شهر تهران منصوب کرد.

شریفیان با مدرک دکترای مهندسی سیستم‌های فرهنگی در دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی نماینده تهران بوده است. همچنین او معاون سیاسی انتظامی و فرمانداری فیروزکوه را در کارنامه سوابق اجرایی خود دارد.

پیش از این شکرالله بنار مسئولیت مدیرعامل سازمان سرمایه گذاری و مشارکت‌های مردمی را برعهده داشت.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار