اسلامشهر- سرپرست فرمانداری اسلامشهر گفت: اسلامشهر از لحاظ سرانه درمانی ۶۵۰ تخت بیمارستانی تا رسیدن به استاندارد ملی فاصله دارد.
کد خبر: ۱۰۱۳۹۷۶
تاریخ انتشار: ۱۵ آذر ۱۴۰۰ - ۰۹:۰۴ 06 December 2021

به گزارش تابناک تهران، حسین حبیبی صبح دوشنبه در حاشیه بازدید از شبکه بهداشت و درمان اسلامشهر در جمع خبرنگاران با بیان اینکه مجموعه شبکه بهداشت و درمان در دو سال گذشته در خط مقدم مقابله با ویروس کرونا قرار داشت، اظهار داشت: تزریق ۷۳۰ هزار دز واکسن کرونا در شهرستان کار بزرگی بود که می‌بایست از همه نهادها و ارگان‌هایی که در اجرای این طرح ملی شبکه بهداشت را یاری کردند قدردانی شود.

سرپرست فرمانداری اسلامشهر بر ضرورت پیگیری استقرار دانشکده پزشکی در شهرستان تاکید کرد و افزود: راه اندازی شعبه‌ای از داروخانه تخصصی ۱۳ آبان جهت دسترسی آسان مردم به خدمات دارویی نیز از جمله موضوعاتی که در حوزه بهداشت و درمان مورد توجه خواهد بود.

حبیبی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه کلینیک تخصصی قائمیه علیرغم افتتاح رسمی و تجهیز آن توسط خیرین حوزه سلامت با ظرفیت حداقلی به مردم خدمات دهی می‌کند، ادامه داد: فعال سازی کلینیک قائمیه با حضور پزشکان دارای تخصص و فوق تخصص با تحت پوشش قرار گرفتن این کلینیک توسط یکی از بیمارستان‌های بزرگ تهران از جمله مطالباتی است که از طریق دانشگاه علوم پزشکی تهران مورد پیگیری خواهد بود.

وی همچنین با بیان اینکه در زمینه سرانه تخت بیمارستانی برای رسیدن به سطح استاندارد ملی نیاز به ۶۵۰ تخت در شهرستان داریم گفت: از تمامی ظرفیت‌ها برای تسریع در تکمیل و راه اندازی بیمارستان ۴۰۰ تختخوابی استفاده خواهد شد.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار