فرماندار ویژه شهرستان ری گفت: جمهوری اسلامی ایران حوادث و روزهای بسیار سختی مانند دوران هشت ساله دفاع مقدس را با اتکا به جوانان پیروزمندانه گذرانده‌ است.
کد خبر: ۱۰۲۱۹۲۹
تاریخ انتشار: ۲۲ دی ۱۴۰۰ - ۰۹:۳۹ 12 January 2022

به گزارش تابناک تهران،  حسین توکلی کجانی روز چهارشنبه در نشست شورای مشورتی جوانان شهرستان ری با اشاره به نقش بسیار مهم جوانان در آینده کشور به ویژه پس از ابلاغ بیانیه گام دوم انقلاب توسط رهبر معظم انقلاب، بر استفاده از ظرفیت های بالقوه جوانان در عرصه های مختلف تاکید کرد.

وی خاطرنشان کرد: مجمع مشورتی جوانان می بایست در تمام شرایط استقلال خود را حفظ کند و به محلی مطمئن برای حضور جوانان مستعد و نخبگان شهر تبدیل شود.

این مسئول اظهار داشت: هدف گذاری برای تقویت حوزه جوانان از اولویت های شهرستان ری است و همه باید تلاش کنیم تا اهداف اصلی بیانیه گام دوم انقلاب در خصوص جوانان در شهرستان محقق شود.

فرماندار ری: جمهوری اسلامی با اتکا به جوانان روزهای سختی را پیروزمندانه گذرانده است

معاون استاندار تهران اضافه کرد: اجرای برنامه های متنوع همراه با ایده پردازی و خلاقیت با استفاده از ظرفیت جوانان مومن، انقلابی، با انگیزه، متعهد و دلسوز در دستور کار شورای مشورتی جوانان شهرستان ری قرار دارد که در این راستا یکی از اقدامات خوب مجمع مشورتی جوانان، برگزاری تریبون آزاد در بخش های تابعه است که نقش مهمی در شناخت مشکلات منطقه ای و محلی و انتقال آن به مسئولان دارد.

حسین توکلی کجانی معاون استاندار تهران و فرماندار ویژه شهرستان ری با حضور در محل خانه جوان، سمن ها و احزاب با رئیس و اعضای مجمع مشورتی جوانان شهرستان ری در فضایی صمیمی دیدار و گفت و گو کرد.

شهرستان ری با یک میلیون نفر جمعیت در جنوب تهران واقع شده است.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار