مدیرکل تعزیرات حکومتی شهرستان‌های استان تهران از جریمه بیش از ۴۲ میلیارد ریالی برای کشف ۹۵ هزار دلار آمریکایی قاچاق در فرودگاه بین‌المللی امام خمینی (ره) خبر داد.
کد خبر: ۱۰۲۱۹۷۵
تاریخ انتشار: ۲۲ دی ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۲ 12 January 2022

به گزارش تابناک تهران، احمد جعفری نسب با اشاره به کشف انواع ارز قاچاق در فرودگاه بین‌المللی امام خمینی (ره) اظهار داشت: مأموران پلیس فرودگاه امام خمینی (ره) در حال عبور مسافران از دستگاه ایکس ری موفق به کشف 95 هزار دلار آمریکایی قاچاق از یک نفر شدند که بلافاصله فرد متخلف را بازداشت کردند.

وی افزود: بر اساس قانون فرد متخلف به پرداخت 2 برابر ارزش ارز قاچاق یعنی به میزان 42 میلیارد و 637 میلیون ریال جزای نقدی جریمه محکوم شد.

مدیرکل تعزیرات حکومتی شهرستان‌های استان تهران در ادامه گفت: عزم اداره تعزیرات حکومتی شهرستان‌های استان تهران در مبارزه با کالای قاچاق و حمایت از تولید داخلی و هر گونه قانون‌شکنی جدی بوده و با متخلفان قاچاق در شهرستان‌های استان تهران برخورد می‌شود.

جعفری نسب تأکید کرد: کار نظارت و پایش انبارهای این شهرستان کار سختی است که توسط گشت‌های مشترک اداره تعزیرات حکومتی، اداره صمت و اتاق اصناف انجام می‌شود.

مدیرکل تعزیرات حکومتی شهرستان‌های استان تهران در پایان خاطرنشان کرد: اداره تعزیرات حکومتی شهرستان ری در جهت مبارزه با قاچاق کالا و کنترل بازار روزانه پنج تیم بازرسی به اصناف، انبارها، کارخانه‌ها و مراکز تولیدی اختصاص داده است که به‌صورت مستمر و هماهنگ اقدام به بازرسی می‌کنند.

منبع: تسنیم
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار