شهردار قرچک گفت: همزمان با هفته دولت، ۸ طرح مدیریت شهری با اعتباری بالغ بر ۴۶۶ میلیارد ریال در مناطق مختلف قرچک افتتاح می‌شود.
کد خبر: ۱۰۶۱۸۶۶
تاریخ انتشار: ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۰:۴۴ 16 August 2022

به گزارش تابناک تهران به نقل از روابط عمومی شهرداری قرچک، محسن خرمی شریف در جلسه بررسی طرح‌های قابل‌افتتاح مدیریت شهری گفت: هفته دولت بهترین فرصت برای اطلاع‌رسانی اقدامات انجام‌شده در حوزه‌های مختلف است و شهرداری قرچک نیز تلاش دارد تا در راستای برنامه‌های دولت سیزدهم، شفافیت و صداقت در کارها را سرلوحه خود قرار داده و اقدامات صورت گرفته را به مردم اطلاع رسانی کند.

وی اظهار داشت: مجموعه مدیریت شهری در سال جاری برنامه‌های متعددی را در راستای ارتقای پروژه‌های عمرانی، المان سازی، آسفالت، بهسازی معابر و منظر شهری در دست اقدام داشته و همزمان با هفته دولت، طرح‌های عمرانی و خدماتی شاخص خود را به بهره‌برداری می‌رساند.

وی افزود: یکی از طرح‌های مهم مدیریت شهری قرچک به منظور ارتقاء سرانه‌های فرهنگی، احداث پردیس سینمایی شهرستان است که این طرح در زمینی به مساحت ۱۰ هزار مترمربع با زیربنای یکهزار و ۱۰۰ مترمربع با سه سالن نمایش و با اعتباری بالغ بر ۲۰۰ میلیارد ریال اجرا شده و در هفته دولت به بهره‌برداری می‌رسد.

خرمی شریف از افتتاح نمایشگاه دائمی شهرستان قرچک به عنوان دیگر طرح قابل افتتاح هفته دولت قرچک یاد کرد و افزود: این طرح در زمینی به مساحت یکهزار و ۲۰۰ مترمربع و در زیربنای یکهزار و ۲۰۰ مترمربع با ۴۰ غرفه و با اعتباری بالغ ‌بر۱۴۰ میلیارد ریال اجرا شده و در هفته دولت افتتاح می‌شود.
وی گفت: به منظور افزایش سرانه فضای سبز دو بوستان پرواز به مساحت ۴ هزار مترمربع و با اعتبار ۱۳ میلیارد ریال و بوستان فردیس در مساحت ۴ هزار مترمربع و اعتبار ۱۰ میلیارد ریالی افتتاح می‌گردد.

شهردار قرچک همچنین از افتتاح پایانه اتوبوس‌رانی درون‌شهری در زمینی به مساحت ۳ هزار مترمربع و زیربنای ۱۵۰ مترمربع و با اعتباری بالغ بر ۳۱ میلیارد ریال همزمان با هفته دولت خبر داد.

وی تصریح کرد: همزمان با هفته دولت سوله ورزشی و چندمنظوره مدیریت بحران گوهردشت در زمینی به مساحت یکهزار مترمربع با زیربنای ۳۴۰ مترمربع و اعتبار ۱۳ میلیارد ریالی، سوله ورزشی و چندمنظوره مدیریت بحران پرواز به مساحت ۴۵۰ مترمربع با اعتبار ۱۹ میلیارد ریالی و سوله ورزشی و چندمنظوره مدیریت بحران فردیس در زمینی به متراژ یکهزار و ۵۰۰ مترمربع و با زیربنای ۶۰۰ مترمربع و با اعتباری بالغ بر ۴۰ میلیارد ریال افتتاح می‌شود.

قرچک با ۲۷۰ هزار نفر جمعیت در ۳۰ کیلومتری جنوب‌شرق تهران واقع شده است.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار