فرمانده انتظامی استان تهران:
فرمانده انتظامی استان تهران گفت: امنیت شهروندان خط قرمز پلیس است و سارقان مسلح در کمتر از ۲۴ ساعت درپردیس، تهران بزرگ، پیشوا و ورامین شناسایی و دستگیر شدند.
کد خبر: ۱۰۶۱۸۷۰
تاریخ انتشار: ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۰:۵۸ 16 August 2022

به گزارش تابناک تهران، سردار کیومرث عزیزی روز سه شنبه اظهار داشت: پیرو تماس شهروندی مبنی بر اینکه خودروی مزدا ۳ وی توسط چند نفر بصورت مسلحانه در یکی از محلات شهر پردیس به سرقت رفته موضوع بلافاصله در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان قرار گرفت.

وی افزود : بلافاصله اکیپی از کارآگاهان پلیس آگاهی و امنیت شهرستان در صحنه حاضر وبا هماهنگی قضایی وبررسی دوربین های مدار بسته ،رصد اطلاعاتی و عملیاتی وتلاش مستمر موفق به شناسایی و دستگیری سارقان در کمتر از ۲۴ ساعت در شهرهای پردیس،تهران بزرگ،پیشوا و ورامین شدند.

فرمانده انتظامی استان تهران: سارقان مسلح در کمتر از ۲۴ ساعت در پردیس بازداشت شدند

فرمانده انتظامی استان در ادامه بیان داشت،در این عملیات ۶ نفر سارق دستگیر ،خودروی مسروقه به همراه ۲ قبضه سلاح کمری و یک قبضه سلاح شکاری،۴۱عدد فشنگ جنگی،۴ عددفشنگ شکاری ،یک قبضه سلاح سرد،یک رشته دستبند کشف و همچنین یک دستگاه خودرو و موتور سیکلت سارقان توقیف شد.

سردارعزیزی بیان کرد:دستگیری سارقان توسط ماموران انتظامی در راستای برقراری امنیت پایدار درسطح شهرستان انجام می شود ومجرمان ومخلان نظم وامنیت بدانند فرزندان ملت در مجموعه انتظامی از عزمی راسخ دربرخورد با آنان برخوردارند واجازه هنجار شکنی را به هیچ کس نخواهند داد،واز شهروندان تقاضا می شود که در صورت مشاهده موارد مشابه و یا مشکوک سریعا با ۱۱۰تماس بگیرند.

شهرستان پردیس با جمعیتی در حدود ۳۰۰ هزار نفر در شرق پایتخت قرار دارد.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار