در گزارش ماهانه شرکت "به پرداخت ملت" اعلام شد:
شرکت به پرداخت ملت با نماد "پرداخت" در بورس در ۹ ماهه سال جاری توانست ۲.۶۱۶ میلیارد تومان درامد کسب کند که نسبت به دوره مشابه سال قبل ۱۴ درصد رشد نشان می‌دهد.
کد خبر: ۱۰۸۵۹۹۷
تاریخ انتشار: ۱۷ دی ۱۴۰۱ - ۱۱:۱۸ 07 January 2023

به گزارش تابناک تهران، شرکت به پرداخت ملت با نماد بورسی "پرداخت" در اخرین گزارش ماهانه در کدال، مجموع درآمد حاصل از خدمات قابل ارائه به مشتریان خود را در آذرماه اعلام کرد.

در این گزارش  میزان درآمد این نماد بورسی در ۹ ماهه سال ۱۴۰۱ بیش از ۲.۶۱۶ میلیارد تومان بوده است و با اعلام رقم فروش  ۲.۲۸۹ میلیارد تومان در ۹ ماهه سال ۱۴۰۰ و مقایسه این دوره ها، رشد ۱۴ درصدی را برای امسال به ثبت می‌رساند.

همچنین مجموع درآمد شناسایی شده "پرداخت" در آذرماه امسال ۲۹۰ میلیارد و ۴۶۹ میلیون تومان بوده است.

فعالیت و درآمد شرکت "به پرداخت بانک ملت" در خدمات و فروش از کارمزد تراکنش ها، پشتیبانی پایانه ها، تولید نرم افزار و خدمات شارژ است.

این نماد بورسی از حوزه کارمزد تراکنش‌ها در آذرماه ۱۰۸ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان، از خدمات شارژ بیش از ۱۵۸ میلیارد تومان، از پشتیبانی پایانه‌ها ۱۶ میلیارد تومان و از تولید نرم افزار نیز ۶ میلیارد تومان دریافت کسب کرده است.

گفتنی است که درامد شناسایی شده به پرداخت ملت در سال مالی ۱۴۰۰ بیش از ۳.۰۵۸ میلیارد تومان بوده که درآمد این شرکت در ۹ ماهه امسال ۲.۶۱۶ میلیارد تومان بوده است.

لازم به ذکر است که به گزارش روابط عمومی به پرداخت ملت، مجمع عمومی فوق العاده صاحبان سهام در آذر ماه ۱۴۰۱ سال مالی شرکت به پرداخت ملت را به ۳۰ آذر تغییر داده است و طبق رویه معمول شرکت، از صاحبان سهام برای مجمع عمومی عادی سالیانه کمتر از یک ماه آینده جهت تصمیم گیری در مورد حساب‌ها و تقسیم سود، دعوت خواهد شد.

   

گزارش فعالیت ماهانه شرکت به پرداخت ملت با نماد " پرداخت" در آذر ماه ۱۴۰۱

به پرداخت ملت کدالگزارش آذر ماه منبع/بخش تحلیلی نبض فناوری
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار