پایگاه اطلاع رسانی آستان مقدس حضرت عبدالعظیم (ع) اعلام کرد: ثبت‌نام اولیه برای شرکت در مراسم اعتکاف رجبیه این آستان تا هفتم بهمن ماه تمدید شد.
کد خبر: ۱۰۸۹۰۸۰
تاریخ انتشار: ۰۴ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۳:۱۵ 24 January 2023

به گزارش تابناک تهران به نقل از پایگاه اطلاع رسانی آستان مقدّس حضرت عبدالعظیم(ع)، متقاضیان شرکت در این مراسم معنوی می توانند در زمان تعیین شده به پایگاه اطلاع رسانی این آستان مقدس به نشانی www.abdulazim.com مراجعه و جهت کسب اطلاعات بیشتر در ساعت اداری با شماره های ۵۱۲۲۵۵۴۰ و ۵۱۲۲۵۵۰۳ تماس حاصل نمایند، و امکان ثبت نام حضوری وجود ندارد.

این گزارش می افزاید: مراسم معنوی اعتکاف رجبیه در مسجد جامع آستان مقدس حضرت عبدالعظیم (ع) در روزهای ۱۵ تا ۱۷ بهمن ماه برگزار می شود، شایسته است متقاضیان شرایط اعلام شده در سایت را هنگام ثبت نام با دقت مطالعه و پس از پذیرش موارد مذکور، اقدام به ثبت نام کنند، زیرا در غیر این صورت امکان حضور متقاضیان در مراسم فراهم نخواهد شد.

در این گزارش تاکید شده است: اسامی نهایی معتکفان بر اساس قرعه کشی تعیین و اعلام خواهد شد و اسامی برگزیدگان نهایی پس از قرعه کشی از تاریخ ۱۰ بهمن ماه در پایگاه اطلاع رسانی آستان مقدس قابل مشاهده بوده و برگزیدگان باید در این تاریخ نسبت به تکمیل مراحل ثبت نام خود از طریق سایت اقدام کنند.

آیین معنوی اعتکاف (ایام البیض) به مدت سه روز از سیزدهم ماه تا پانزدهم رجب برگزار می شود و طی آن معتکفین به عبادت، روزه داری و راز و نیاز با خداوند متعال می پردازند.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار