فرمانده انتظامی شهرستان ری از دستگیری سارقی در کمتر از ۲ ساعت خبر داد که با همدستی فرد دیگر اقدام به سرقت بیش از ۴ میلیارد ریال لوازم تولیدی صنعتی در محدوده کهریزک کرده بودند.
کد خبر: ۱۰۸۹۸۸۶
تاریخ انتشار: ۰۹ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۲:۳۶ 29 January 2023

به گزارش تابناک تهران، سرهنگ دوستعلی جلیلیان روز یکشنبه در این باره گفت: شب گذشته در پی وقوع یک فقره سرقت از کارگاه تولیدی صنعتی پوشاک در محدوده کهریزک سریعاً عوامل عملیات کلانتری ۱۷۰ این فرماندهی در محل حاضر و تحقیقات خود را در خصوص دستگیری سارق یا سارقان آغاز کردند.

وی افزود: در بررسی های به عمل آمده مشخص شد سرقت توسط دو مرد جوان با استفاده از یک دستگاه خودروی وانت صورت گرفته است که سریع موضوع به تیم های محسوس و نامحسوس گشت فعال در سطح حوزه، اعلام شد.

فرمانده انتظامی شهرستان ری بیان داشت: با گشت زنی های هدفمند عوامل گشت، سارقان را مشاهده که به محض رویت پلیس سریعاً اقدام به فرار کره و پس از طی چند کیلومتر تعقیب و گریز و شلیک چند تیر هوایی خودرو متوقف و در این حین با سوءاستفاده از تاریکی هوا و بُعد مسافت از صحنه متواری و نفر دوم دستگیر شد.

وی ادامه داد: در بازرسی از خودرو وانت اموال مسروقه به ارزش بیش از ۴میلیارد ریال کشف شد.

سرهنگ جلیلیان با اشاره به توقیف خودروی سارقان افزود: متهم پس از انتقال به کلانتری در تحقیقات انجام شده به ۲فقره سرقت از اماکن خصوصی معترف گردید که تحقیقات جهت تکمیل پرونده و دستگیری دیگر متهم پرونده ادامه دارد.

/پلیس ری

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار