مدیرکل مدیریت بحران استان تهران خبر داد؛
مدیرکل مدیریت بحران استان تهران در خصوص تشدید فعالیت سامانه بارشی در استان هشدار داد و گفت: مدیریت بحران در آماده باش کامل است.
کد خبر: ۱۰۸۹۹۹۴
تاریخ انتشار: ۰۹ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۹:۴۲ 29 January 2023

به گزارش تابناک تهران،  حامد یزدی مهر بعد از ظهر یکشنبه در جمع خبرنگاران از صدور هشدار نارنجی هواشناسی در استان خبر داد و اظهار داشت: طبق اعلام سازمان هواشناسی از اواخر وقت فردا دوشنبه ۱۰ بهمن تا ظهر چهارشنبه ۱۲ بهمن ماه شاهد تشدید فعالیت سامانه بارشی بارشی در استان خواهیم بود.

یزدی مهر با بیان اینکه بارش سنگین برف در نیمه شمالی استان و بارش شدید برف و باران در سایر مناطق پایتخت پیش بینی شده است گفت: از همه شهروندان میخواهیم در این خصوص تمهیدات لازم را بیاندیشند.

مدیر کل مدیریت بحران استان تهران در خصوص رخداد مه گاهی وزش باد شدید و در ارتفاعات کولاک برف نیز طی زمان مذکور هشدار داد و عنوان داشت:
مدیریت بحران در آماده باش کامل است.

وی همچنین در خصوص تردد در مسیرهای کوهستانی هشدار داد و عنوان داشت: با توجه به شرایط جوی کاهش دید، یخبندان و لغزندگی درمسیرها به ویژه مسیرهای کوهستانی را خواهیم داشت که از همه رانندگان و مسافران میخواهیم احتیاط لازم را داشته باشند.

مدیرکل مدیریت بحران استان تهران در خصوص احتمال خسارت به کشاورزی نیز هشدار داد و افزود: به کشاورزان و باغداران استان توصیه می شود تمهیدات لازم را در این خصوص بیاندیشند تا از بروز خسارت حتی المقدور جلوگیری شود.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار