استان تهران تاکید کرد؛
استاندار تهران بر لزوم برپایی میزهای خدمت در مسیر راهپیمایی یوم‌الله ۲۲ بهمن توسط دستگاه‌های اجرایی تاکید کرد.
کد خبر: ۱۰۹۰۴۶۴
تاریخ انتشار: ۱۱ بهمن ۱۴۰۱ - ۲۱:۳۹ 31 January 2023

به گزارش تابناک تهران، علیرضا فخاری عصر سه شنبه در جلسه شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان تهران ضمن تبریک ایام‌الله دهه فجر اظهار داشت: از فردا همزمان با ورود امام راحل وارد ایام‌الله دهه فجر می‌شویم که امیدوارم پروژه‌هایی که در سطح استان تهران آماده شده را به بهره‌برداری برسانیم.

وی افزود: دهه فجر امسال ویژگی‌های خاصی دارد چراکه دشمن به سمت دو قطبی‌سازی حرکت کرده، لذا امیدوارم با حضور پرشور مردم در مراسم ایام‌الله دهه فجر برنامه‌ریزی‌های دشمن خنثی شود، بی‌تردید لازم است میزهای خدمت توسط دستگاه‌های مختلف در یوم‌الله ۲۲ بهمن برپا شود.

استاندار تهران در تشریح مصوبات نهمین جلسه شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان تهران با اشاره به هفت دستور کار عنوان کرد: در جلسه ۳۸ لکه صنعتی استان که قبلاً مصوبه هیأت دولت را داشت، مورد بررسی قرار گرفت و فرایند مستندسازی و تثبیت آنها مورد بررسی قرار گرفت.

فخاری سپس گفت: در این جلسه کلیات ۳۸ لکه صنعتی مطرح و تصویب آنها منوط به مطالعات اجتماعی - اقتصادی شد تا در جلسه بعدی شورای برنامه‌ریزی تصمیم نهایی در خصوص آنها اتخاذ شود.

وی به ارائه نمونه موردی از سند اجرایی توسعه روستایی دارای مبنا اشاره کرد و افزود: این موضوع از تکالیف برنامه ششم توسعه است که مطالعه موردی مربوط به شهرستان ورامین با هدف کشف و معرفی رسته‌های کسب و کارها در روستاهای استان تهران انجام خواهد شد و در نهایت در قالب اشتغال‌زایی روستایی و مزیت‌بخشی روستایی نسبت به انجام مطالعات اقدام می‌شود و این مطالعات به کل استان تهران تأمین پیدا می‌کند.

استاندار تهران با اشاره به موضوع تداخل حرائم مربوط به شهرستان‌های جنوب غرب استان تهران خاطرنشان کرد: در این جلسه تداخل حرائم این شهرستان‌ها مطرح و مورد بررسی قرار گرفت، همچنین تبصره ۱۶ قانون بودجه سال جاری و تعهدات و تکالیفی که شورا قبلاً تعیین کرده بود مورد بررسی قرار گرفت و گزارش مربوط به آن در جلسه ارائه و تسهیلات مربوط به این حوزه تعیین تکلیف شد.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار