عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: یکی از مطالبات مردم جنوب تهران از دیرباز، تعیین تکلیف املاک حریم راه آهن بوده است که این امر با پیگیری رئیس کمیته نظارت و حقوقی شورای اسلامی شهر از وزیر راه و شهرسازی در حال محقق شدن است.
کد خبر: ۱۰۹۵۸۰۵
تاریخ انتشار: ۱۶ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۵:۳۱ 07 March 2023

به گزارش تابناک تهران به نقل از شهرداری منطقه ۱۶، مهدی اقراریان در جلسه شواری معاونان این منطقه گفت: کمیته نظارت و حقوق شهروندی پیگیر مطالبات و معضلات شهروندان و کارکنان در مناطق ۲۲ گانه خواهد بود و اهتمام جدی در رفع درخواست ها خواهیم داشت.

وی ادامه داد: یکی دیگر از علل حضور در سطح مناطق این است تا از نزدیک معضلات و مشکلات را پیگری کنیم ودر خصوص حریم راه آهن که دغدغه اصلی مردم منطقه است همین امروز مستقیم با وزیر راه و شهرسازی تماس حاصل شد و وزیر مربوطه نیز یک نماینده تام الاختیار در این خصوص جهت مرتفع شدن حریم راه‌ آهن معرفی تا این مشکل به نحو مطلوبی مرتفع شود.

اقراریان خاطرنشان کرد: تمام بازدید ها و ملاقات‌های خود را از نماز خانه ها و مساجد محلات شروع و به پایان می‌رسانیم و اعتقاد داریم که مسئولان و مدیران باید بی واسطه و بدونه بروکراسی های اداری با کارکنان و شهروندان در فضاهای معنوی که در مساجد و نماز خانه ها وجود دارد می‌توانند با آحاد مردم ارتباط برقرار و معضلات آنها را به بهتر شکل ممکن مرتفع سازند.

این عضو شورای اسلامی پایتخت اظهار داشت: رسالت و وظیفه اصلی ما به عنوان عضو شورای اسلامی شهر تهران و خادم مردم، این است تا در کنار و همراه مردم باشیم و این کوچکترین وظیفه نمایندگی ما است.

اقراریان گفت: سرعت خدمت رسانی را باید به بهترین شکل افزایش بدهیم به دلیل اینکه از گذشته عقب افتادگی های زیادی وجود دارد و بروکراسی های زائد را کنار بگذاریم تا شهروندان خدمت رسانی ها این دوره مدیریت شهری را لمس کنند و از عملکرد مدیریت شهری رضایت داشته باشند.

در این نشست یک روزه اقراریان پس از بازدید از طرح های سطح نواحی ۶ گانه، با خانواده معظم شهید آذری در ناحیه یک دیدار کرد و بعد از غرس نهال در بوستان قالیشویی جوادیه، با حضور در مسجد امام زمان (عج) به پیگیری مطالبات شهروندان پرداخت و دستورات لارم را به منظور تسریع در امر خدمت رسانی صادر کرد.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار