معاون سیاسی اجتماعی استاندار تهران گفت: باید نگاه ویژه به انتخابات داشت و مطمئن هستیم که در اسفند سال جاری در استان تهران شاهد حضور حماسه ساز و حماسه آفرین خواهیم بود.
کد خبر: ۱۱۳۸۴۷۴
تاریخ انتشار: ۲۷ آبان ۱۴۰۲ - ۱۳:۲۴ 18 November 2023

به گزارش تابناک تهران، سید عباس جوهری روز شنبه در مراسم تکریم و معارفه فرماندار شهرستان پاکدشت اظهار داشت: در ابتدای سخنان خود ادای دینی به جبهه مقاومت و افتخار بزرگ " طوفان الاقصی" می کنم. طوفان الاقصی تحول بزرگی در دنیا ایجاد کرد. رهبری فرمودند به قله نزدیک هستیم اندیشمندان و مفسران بزرگ جهان جمله رهبری را با توجه به تحولات منطقه و جهان به معنای نزدیک شدن به ظهور معنا کردند.

علیرضا فخاری استاندار تهران طی حکمی فاضل کارخانه را به عنوان سرپرست فرمانداری شهرستان پاکدشت منصوب کرد. پیش از این محسن اردستانی عهده دار این سمت بود.

در متن حکم آمده است: انتظار می‌رود با اتکال به خداوند متعال و سرلوحه قرار دادن بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی و مفاد عهدنامه مدیران دولت مردمی با روحیه انقلابی، پاک دستی، فساد ستیزی، قانون مداری و عدالت محوری با تاکید بر گره گشایی از مشکلات مردم شریف آن شهرستان در راستای تحقق آرمان بلند عدالت و پیشرفت و رفع فقر و تبعیض کوشا باشید.

گفتنی است کارخانه مسؤولیت‌هایی همچون عضویت در شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی کشور، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری شهرستان پیشوا، مسؤول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ورامین-پیشوا، مسؤولیت گروه جهادی در بسیج را در کارنامه خود دارد.

معاون استاندار تهران : باید نگاه ویژه به انتخابات داشت

جوهری ادامه داد: امروز شاهد غربال آخر زمانی و مهلکی در جهان هستیم شرک باطن چهره خود را به سیاهی هرچه بیشتر نشان داده و سنگ محک مومنین و آزادی خواهان جهان به حرکت درآمده است. معاون سیاطی اجتماعی استاندار تهران عنوان کرد: شهید شدن هر ۱۰ دقیقه یکبار یک کودک غزه و بستری شدن ۷ هزار کودک، دل انسانهای آزادی خواه جهان را به درد آورده است.

وی افزود: حرکت غیورمندانه حماس به شکلی زیبا و بینظیر شکل گرفته و امروز شاهدیم جبهه حق که روزی با سنگ به نبرد با دشمنان می پرداختند اکنون با دستان خالی همچنان در مقابل جبهه کفر ایستاده اند و ان شاالله بزودی اضمحلال و نابودی رژیم غاصب صهیونیستی را شاهد خواهیم بود.

جوهری در ادامه با اشاره به موضوع جلسه امروز گفت: امروز شاهد تکریم و معارفه ۲برادر بزرگوار هستیم.حامل سلام گرم استاندار تهران به شما مردم در خطه شهیدپرور و صنعت و تلاش هستم، طبق گفته استاندار تهران با توجه به قابلیت ها و تلاش های مستمر فرماندار پیشین در سنگر دیگری از وجودشان بهره خواهیم برد.

جوهری در ادامه اظهار داشت: بنده معتقد هستم که کاری که امروز در پاکدشت شکل گرفته حداکثر ظرفیت فرماندار پیشین است و باید حداقل ظرفیت فرماندار جدید باشد و مسیر رشد و پیشرفت با قوت و قدرت در پاکدشت ادامه پیدا کند.

معاون استاندار تهران : باید نگاه ویژه به انتخابات داشت

جوهری در ادامه تصریح کرد: سرفصل‌هایی چون اقتصادی معیشتی، رفع موانع تولید، اتمام پروژه های نیمه تمام بخشی از این موضوعات است، داشتن تعامل خوب و سازنده با مسئولان به ویژه ائمه جمعه پاکدشت در مسیر اقدامات مهم فرهنگی اجتماعی و رسیدگی به مصوبات حضور رئیس جمهور بخش دیگری از سرفصل هایی است که باید به ان پرداخته شود.

معاون سیاسی اجتماعی استاندار تهران اضافه کرد: امید است فرماندار جدید با نگاه و هدفگذاری خدمت جهادی و رویکرد جوان پروری و نخبه پروری باعث بروز و منشا خیر و برکات در شهرستان پاکدشت باشد.

جوهری در ادامه با اشاره به حضور رئیس جمهور در شهرستان شهریار خاطرنشان کرد: فردا رئیس جمهور برای افتتاح پروژه‌ای که ۳۰ساله بر زمین مانده بود در شهریار حضور خواهند یافت باید به این پروژه ها پرداخت تا ثمره ان برای مردم باقی بماند.

وی در پایان یادآور شد: در کنار همه امور اولویت اصلی را به انتخابات و حضور پرشور مردم اختصاص دهید. همانگونه که مقام معظم رهبری(مدظله العالی) می فرمایند، " انتخابات لیله القدر نظام است" باید نگاه ویژه به انتخابات داشت و مطمئن هستیم که در اسفند سال جاری در استان تهران شاهد حضور حماسه ساز و حماسه آفرین خواهیم بود.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار