رییس سازمان اطلاعات فرماندهی انتطامی تهران بزرگ از اجرای طرح ضربتی مقابله و مبارزه با اراذل و اوباش در سطح پایتخت در روزهای آتی خبر داد.
کد خبر: ۱۱۳۸۷۳۷
تاریخ انتشار: ۲۸ آبان ۱۴۰۲ - ۱۶:۲۱ 19 November 2023

اجرای طرح ضربتی برخورد با اراذل در تهران

به گزارش تابناک تهران، سرهنگ پیام کاویانی، رئیس سازمان اطلاعات فرماندهی انتظامی تهران بزرگ گفت: در راستای عمل به مطالبات و درخواست مردمی و همچنین ارتقای ایمنی و برخورد با هرگونه اقدام مجرمانه و مخل نظم و آرامش عمومی، اجرای طرح‌های اقتدار در برخورد با اراذل و اوباش با مشارکت رده‌های تخصصی و انتظامی در سطح شهر تهران اجرایی می‌شود.

وی با بیان اینکه اجرای این طرح در پاسخ به درخواست‌های مردمی در مبارزه با ناهنجاری‌های اجتماعی برنامه‌ریزی شده است تصریح کرد: در اجرای این طرح ضمن هماهنگی قضائی، تیم‌های تلفیقی همزمان به چند نقطه از مناطق آلوده، قهوه‌خانه‌ها و پارک‌های سطح شهر که اراذل و اوباش به عناوین متخلف در آنجا مبادرت به عرض اندام و ایجاد رعب و وحشت کنند، اعزام می‌شوند.

رئیس سازمان اطلاعات فرماندهی انتظامی تهران بزرگ با تاکید بر اینکه پلیس از هیچ‌گونه بی‌نظمی و نقض قانون و حقوق شهروندی چشم‌پوشی نخواهد کرد، گفت: در همین راستا نیز برابر قوانین و مقررات پلیس با مسببین و عاملان این تخلف برابر قانون برخورد خواهد کرد.

کاویانی با بیان اینکه یکی از مطالبات جدی مردم از پلیس و دستگاه قضائی برخورد قاطع با برهم زنندگان نظم و امنیت عمومی است، گفت: به مردم این اطمینان را می‌دهیم در مراحل آتی این طرح‌ها، برخورد پلیس با اوباش، سخت، قاطع و اثر بخش خواهد بود.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار