معاون شهردار تهران در خصوص ساماندهی موتورسیکلت‌ها گفت:‌ ورود مقطعی نیست و با برنامه‌ریزی کار می‌کنیم و در حال حاضر ساماندهی شروع شده است.
کد خبر: ۴۲۳۷۹۷
تاریخ انتشار: ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۸ 14 May 2017
مازیار حسینی، با تأکید بر این موضوع که باید به حریم عابرین پیاده احترام بگذاریم، گفت: در این زمینه برنامه داریم و کمپین از خودمان شروع کنیم را راه‌ اندازی کرده‌ایم و احترام به عابر پیاده در دستور کار قرار دارد.

معاون حمل و نقل ترافیک شهرداری تهران در بخش دیگر از سخنانش به موضوع موتورسیکلت‌ها اشاره کرد و گفت: موتورسیکلت‌ها 20 درصد مشکل شهر هستند ولی به نظر 80 درصد می‌آ‌ید.

معاون شهردار تهران با تأکید بر این موضوع که انضباط‌بخشی موتورسیکلت‌ها در دستور کار قرار دارد، گفت: قرارگاهی برای فرماندهی موتورسیکلت‌ها تشکیل می‌شود.

وی با بیان اینکه ورود ممنوع خودروها در خط ویژه با یک جریمه ساده درست نمی‌شود، گفت: در این زمینه کارهای عملیاتی انجام می‌دهیم.

حسینی با تأکید بر این موضوع که به قدری موضوع موتور بی‌قاعده و قانون است، گفت:‌ انگار قانونی برای آنها نوشته نشده است.

معاون حمل و نقل ترافیک شهرداری تهران با بیان اینکه موتورها پلاک جلو ندارند گفت:‌پلاک عقب را هم با یک زنجیر چرخ مسدود می‌کنند حتی برخی موتورسیلکت‌ها به نام خریدار ثبت نمی‌شوند.

به گفته حسینی انبار موتورسیلکت‌های متروکه پر است و کسی دنبالشان نمی‌آید.

وی با بیان اینکه موتورسیلکت برای برخی‌ها یک وسیله دم دستی و یکبار مصرف است گفت:‌ طرف هر کاری که می‌خواهد می‌کند بعد هم موتور را رها می کند.

معاون شهردار تهران افزود: کمیته‌ای تشکیل داده‌ایم و بحث‌هایی در این زمینه صورت گرفته و همچنین راهکارهایی برای آن در نظر گرفته شده است.

وی در خصوص ساماندهی موتورسیکلت‌ها گفت:‌ ورود مقطعی نیست و با برنامه‌ریزی کار می‌کنیم و در حال حاضر ساماندهی شروع شده است.
منبع: فارس
برچسب ها: موتورسیکلت ، انضباط
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار