مراسم رونمایی از یک هزار لوستر صحن حضرت زهرا(س) که توسط جمعی از متبرعین و مردم خریداری شده و قرار است توسط ستاد بازسازی عتبات به نجف ارسال شود با حضور جمعی از مسوولان و علما انجام گرفت.
کد خبر: ۴۲۳۸۰۸
تاریخ انتشار: ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۹ 14 May 2017
مراسم رونمایی از یک هزار لوستر صحن و شبستان حضرت زهرا(س) که توسط جمعی از متبرعین و مردم دوستدار اهل بیت (ع) خریداری شده شامگاه شنبه با حضور جمع زیادی از مسوولان و علمای تهران در حسینیه هدایت تهران انجام گرفت.


در این مراسم که با حضور آیت الله محمدی گلپایگانی رییس دفتر مقام معظم رهبری، حجت‌الاسلام والمسلمین مصطفی پور محمدی وزیر دادگستری حسن پلارک رییس ستاد بازسازی عتبات عالیات ،سید حسین هاشمی استاندار تهران ،سید رضا تقوی رییس شورای سیاستگذاری ایمه جمعه و جمع زیادی از خیرین انجام گرفت از لوسترهای در نظر گرفتن شده برای صحن حضرت زهرا رونمایی شد.


لوسترهای در نظر گرفته شده که از زیباترین و با دوام ترین اجناس هستند قرار است هفته اینده به نجق اشرف ارسال شوند و در شبستان ها و رواق های این صحن عظیم جای بگیرند.


این مرحله از عملیات اجرایی در صحن حضرت زهرا(س) مرحله پایانی این پروژه عظیم خواهد بود که به همت ستاد بازسازی عتبات عالیات و با همت عاشقان اهل بیت عصمت و طهارت پایان پذیرفته است.
منبع: تسنیم
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار