شهردار منطقه ۲۰ تهران از ساخت ۱۱۰ ابنیه شهری در جنوب تهران در دوره اخیر شهرداری این منطقه خبر داد.
کد خبر: ۴۲۴۹۱۸
تاریخ انتشار: ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۷ 16 May 2017
 سید احمد صفوی با بیان این مطلب گفت: توسعه فعالیت های فرهنگی و اجتماعی شهروندان از مهمترین رویکردهای مدیریت شهری تهران در دوره اخیر بوده است که برای تحقق این مهم یک صد و و ده ابنیه شهری با کاربری های فرهنگی، ورزشی، خدماتی و رفاهی ساخته شد.

صفوی افزود: ۴۵ ساختمان فرهنگی- آموزشی، ۲۷ ساختمان ورزشی، ۲۲ ساختمان اداری و ۱۶ ساختمان بهداشتی از جمله ابنیه های شهری است که مورد استفاده عموم شهروندان قرار دارد.

وی با اشاره به اینکه محل های احداث ابنیه های شهری به نحوی است که زائران و مسافران نیز به خوبی از خدمات این اماکن بهره مند شوند، گفت: سراهای محله، مجموعه های ورزش آبی، پردیس سینمایی راگا، مساجد، کتابخانه، اسکان کارگری و سرویس های بهداشتی از مهمترین ابنیه های شهری است که در دوره اخیر مدیریت شهری احداث شد.

شهردار منطقه ۲۰ تهران با اشاره به اینکه دسترسی شهروندان به اماکن و فضاهای فرهنگی در سال های اخیر افزایش یافته است، افزود: با ایجاد زیرساخت های مورد نیاز در مقیاس محلی و منطقه ای، مشارکت شهروندان نیز در امور اجتماع محور افزایش یافته است و امروز شاهد تصمیم گیری های سرمایه های اجتماعی در امور محله ها هستیم.
منبع: مهر
برچسب ها: شهرری ، ابنیه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار