سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران از وقوع حادثه تصادف و حریق یک دستگاه مینی بوس حامل کارمندان یک شرکت خبر داد و گفت: در این حادثه ۴ نفر جان خود را از دست دادند.
کد خبر: ۴۲۵۵۲۳
تاریخ انتشار: ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۵ 17 May 2017
کاظم هاشم آبادی به جزئیات این حادثه اشاره کرد و افزود: با اعلام خبر آتش‌سوزی مرگبار یک دستگاه مینی‌بوس در بزرگراه آیت‌الله سعیدی درباره جزییات این حادثه اظهار داشت: ساعت ۷:۲۰ صبح امروز آتش‌سوزی یک دستگاه مینی‌بوس در بزرگراه آیت‌الله سعیدی، میدان فتح، نبش خیابان جرجانی به سامانه ۱۲۵ اعلام شد که به سرعت آتش‌نشانان چهار ایستگاه آتش‌نشانی به محل حادثه اعزام شدند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی تهران ادامه داد: آتش‌نشانان در کمتر از ۳ دقیقه به محل حادثه رسیدند و اطلاعات اولیه اعلام شده به آتش‌نشانان حاکی از آن بود که هیچ محبوسی داخل مینی‌بوس نیست اما با حضور آتش‌نشانان در محل حادثه مشاهده شد که ۴ تن در میان شعله‌های آتش داخل مینی‌بوس گرفتار شده‌اند که به سرعت آتش‌نشانان حریق را اطفا کردند.

وی تصریح کرد: پس از اطفای حریق، آتش‌نشانان با جسد بی‌جان ۴ تن از سرنشینان مینی‌بوس (سه مرد و یک زن) مواجه شدند. همچنین این مینی‌بوس اداری و در حال انتقال کارمندان به محل کار بود.

هاشم‌آبادی با بیان اینکه علت حادثه در دست بررسی است، تصریح کرد: هم‌اکنون کارشناسان سازمان آتش‌نشانی مشغول تحقیق درباره علت حادثه هستند، اجساد برای انتقال به پزشکی قانونی به عوامل انتظامی تحویل داده شده و عملیات پایان یافته است.
منبع: مهر
برچسب ها: آتش سوزی ، مرگ ، آتش نشانان
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار