معاون عمرانی استاندار تهران گفت: بهتر است، شوراها حتی الامکان تا یک سال شهرداران را نگه دارند.
کد خبر: ۴۶۰۲۸۷
تاریخ انتشار: ۲۵ تير ۱۳۹۶ - ۰۸:۳۰ 16 July 2017
حسن کریمی بعد از ظهر شنبه در همایش منتخبان پنجمین دوره شوراهای شهرستان‌های شهریار، قدس و ملارد، که در مجتمع شهید منتظری برگزار شد، با بیان این که شهرستان‌های شهریار، قدس و ملارد دارای مشکلات کمی هستند، اظهار داشت: اگر اقدامات مدیریتی خوب و مناسب صورت پذیرد، شهر و شهرستان در مسیر صحیح قرار خواهد گرفت.
 
وی به برخی مشکلات در شهرستان‌های شهریار، قدس و ملارد اشاره کرد و گفت: علی رغم برخی مشکلات، اما برنامه‌ها و اقدامات انجام شده، در مجموع مطلوب بوده و امیدواریم در دوره پنجم شوراها نیز همچون گذشته مردم از منتخبان خود رضایت داشته باشند.
 
معاون عمرانی استاندار تهران انتخاب شهردار در برهه زمانی کنونی را مهّم‌ترین کار شوراها دانست و گفت: باید براساس قابلیت، کارایی و کارنامه افراد این انتخاب انجام شده و بهترین نتیجه را در ادامه شاهد باشیم.
 
کریمی افزود: البته بهتر است، حتی‌الامکان شوراها دوره پنجم تا یک‌سال شهرداران را نگه دارند، اما ما به عنوان استانداری هیچ‌گاه دخالتی در انتخاب شدن فردی نداشته و نداریم؛ اما در زمان انتخاب شهرداران توسط شوراها این قول را می‌دهیم که حکم فرد مورد نظر در شهرهای زیر ۲۰۰هزار نفر پس از استعلامات مورد نیاز از دیگر دستگاه‌ها در کمتر از یک هفته صادر شود و در سایر شهرها نیز پیگیری‌های لازم انجام می‌شود تا حکم از مرجع مربوطه صادر شود.
 
بر اساس این گزارش، منتخبان پنجمین دوره شوراهای شهرستان‌های شهریار، قدس و ملارد با حضور محمد محمودی شاهنشین، نماینده مردم شهرستان‌های شهریار، قدس و ملارد در مجلس شورای اسلامی، ائمه جمعه و فرمانداران سه شهرستان شهریار، قدس و ملارد برگزار شد.
منبع: مهر
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار