سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از وقوع حریق گسترده در یک ساختمان ۴ طبقه مسکونی در خیابان محبوب مجاز تهران خبر داد.
کد خبر: ۴۶۴۹۵۶
تاریخ انتشار: ۰۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۷ 23 July 2017
جلال ملکی، درباره جزییات این حادثه گفت: ساعت ۴ و ۲۵ دقیقه، آتش سوزی در یک ساختمان مسکونی واقع در خیابان محبوب مجاز، خیابان ارجمندی به نیروهای سازمان آتش نشانی اطلاع داده شد.بلافاصله نیروهای ۳ ایستگاه سازمان به همراه تجهیزات کامل در محل حادثه حاضر شدند.

وی با اشاره به وضعیت محل حادثه زمان حضور نیروهای آتش نشان گفت: محل حادثه یک ساختمان ۴ طبقه مسکونی بود که طبقات اول و دوم آن به صورت دوبلکس بنا شده بود و در طبقه دوم، آتش کاملا شعله ور بود.

ملکی از مصدومیت ۴ شهروند و یک آتش نشان در این حادثه خبرداد و خاطرنشان کرد: در این حادثه، یک مرد ۴۵ ساله دچار سوختگی شد، یک زن ۳۴ ساله به همراه دختری ۱۱ ساله و پسری ۱۹ ساله دچار دود گرفتگی شده و یک آتش نشان نیز به دلیل برخورد با جسمی سنگین مصدوم و تحویل نیروهای اورژانس شد.

وی افزود: آتش نشان‌ها ساعت ۶ و ۲۳ دقیقه، عملیات مهار شعله های آتش و لکه گیری به پایان رسید. علت وقوع این حادثه از سوی کارشناسان علت یاب سازمان در دست بررسی است.
منبع: مهر
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار