رییس سازمان دانش‌آموزی شهر تهران، گفت:‌ در راستای آموزش مهارت‌های دانش‌آموزی مسابقات یادواره شهدای پرواز(گلایدر) و مسابقات ریاضی (IMC) به صورت پایلوت در شهر تهران برگزار می‌شود.
کد خبر: ۵۰۸۷۷۵
تاریخ انتشار: ۲۳ مهر ۱۳۹۶ - ۰۸:۵۶ 15 October 2017
به گزارش تابناک تهران، "علیرضا بیگی‌نژاد" با اشاره به فعالیت‌های سازمان دانش‌آموزی شهر تهران برای سال تحصیلی جدید، اظهار داشت: در راستای شناخت مهارت‌های دانش‌آموزان در سطح شهر تهران، با توجه به برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته، شاهد افزایش اعضای تشکیلات از حدود 45 هزار نفر در سال گذشته به 78 هزار دانش‌آموز عضو پیشتاز در سال تحصیلی جدید بوده‌ایم.

وی افزود: تقویت مجامع دانش‌آموزی و مجامع اولیا، مربیان و مدرسان از اهم فعالیت‌های مدنظر ما در سازمان دانش‌آموزی است؛ چراکه بر این اعتقاد هستیم که مجامع ما موتور محرکه دانش‌آموزان عضو است و اعضای ما در سطح شهر تهران با عنوان موتور محرکه تربیت اجتماعی 1 میلیون و 170 هزار نفر دانش‌آموز شهر تهران هستند.

رییس سازمان دانش‌آموزی شهر تهران در ادامه با اشاره به طرح تقویت خبرگزاری دانش‌آموزی، تصریح کرد: با اجرای این طرح برای سال تحصیلی جاری در هر مدرسه 2 خبرنگار را آموزش داده و به کار می‌گیریم.

بیگی‌نژاد همچنین با اشاره به برگزاری انتخابات مجلس دانش‌آموزی بیان کرد: سوم آبان ماه روز برگزاری انتخابات مجلس دانش‌آموزی است، که در سال تحصیلی گذشته 13 نفر از تهران به عنوان منتخبان مجلس دانش‌آموزی کشوری ورود پیدا کردند که 2 نفر از آن‌ها نیز به عنوان عضو هیئت رئیسه انتخاب شدند.

وی در پایان با اشاره به استقبال و همراهی خانواده‌ها با برنامه‌های سازمان دانش‌آموزی، بیان کرد: با توجه به آموزش مهارت‌های دانش‌آموزی و اجرای برنامه‌های مختلف به صورت اختصاصی از جمله مسابقات یادواره شهدای پرواز (گلایدر) و مسابقات ریاضی (IMC) که به صورت پایلوت در شهر تهران برگزار می‌شود، تعامل و همکاری خوبی را میان اولیا و مربیان شاهد هستیم.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار