نایب‌رئیس کمیسیون شوراهای مجلس شورای اسلامی از کلیدخوردن طرح سؤال از وزیر کشور درباره اتفاقات اخیر زندان رجایی‌شهر خبر داد.
کد خبر: ۶۲۹۰۰۸
تاریخ انتشار: ۲۰ تير ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۸ 11 July 2018
سوال از وزیرکشور درباره قتل "وحید مرادی" در زندان کلید خورد

امیر خجسته نایب‌رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با تسنیم، با اشاره به قتل یکی از تبهکاران شرور در زندان رجایی‌شهر کرج، بر لزوم پاسخگویی وزیر کشور، نیروی انتظامی و سازمان زندان‌ها در مورد علل وقوع این جرایم در محیط زندان تأکید کرد.

وی ادامه داد: اخیراً یکی از تبهکاران معروف در زندان رجایی‌شهر کرج توسط عده‌ای از زندانیان به‌قتل می‌رسد و آن‌طور که در فیلم‌ها مشخص است زندانیان در داخل زندان از انواع لوازم ممنوعه و ارتباطی برخوردار هستند که لازم است وزیر کشور، نیروی انتظامی و سازمان زندان‌ها در اسرع وقت نسبت به شفاف‌سازی در مورد این مسئله پاسخگو باشند.

نائب‌رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور، مجلس با تأکید بر لزوم نظارت جدی در زندان‌ها از طرح سؤال از وزیر کشور برای پاسخگویی به ابهامات نمایندگان در موضوع ذکرشده خبر داد و افزود: رفتارها و اقداماتی از برخی از زندانیان در داخل زندان‌ها سر می‌زند که موجب حیرت جامعه می‌شود؛ لذا لازم است دستگاه‌های مرتبط برنامه‌ای جامع برای اصلاح زندانیان ارائه کنند.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار