با گذشت چند روز از کمپین «فرزندت کجاست» مسئولان شهردار تهران هم بیکار ننشتند و هرکدام توضیحاتی درباره محل زندگی و شرایط فرزندانشان ارائه کردند.
کد خبر: ۶۴۳۸۱۸
تاریخ انتشار: ۲۴ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۶ 15 August 2018

محمدعلی افشانی شهردار تهران در این باره گفت که سه فرزند دارد و همه در ایران هستند. زینب دانشجوی دکترای سازه و زلزله دانشگاه شریف، مرضیه فارغ‌التحصیل مهندسی برق و آماده ادامه تحصیل، سیدمحمد امین دانش‌آموز است و سعید خرسند دامادش دانشجوی دکترای سازه و زلزله از دانشگاه شریف است.

همچنین محسن  پورسیدآقایی معاون حمل و نقل ترافیک شهرداری تهران در پاسخ به این پرسش که فرزندانتان کجا هستند؟ گفت:‌سه فرزند دارم پسر بزرگم متولد 1361 است و کار  غیردولتی دارد. به هیچ عنوان اجازه ندادم در بخش دولتی مشغول شود.دو دختر دارم یکی متولد 1371 و دارای فوق‌لیسانس تغذیه و دختر دیگرم متولد 1363 از دانشکده هنر است و دخترانم هر دو خانه‌دار هستند. او همچنین در پاسخ به پرسش خبرنگار یکی از خبرگزاری ها درباره تحصیل فرزندانش در خارج از کشور هم گفت:«هیچ کدام از فرزندانم خارج از کشور تحصیل نکردند و دوست هم ندارم به خارج  از کشور بروند.»

ولی‌الله شجاع‌پوریان معاون اجتماعی شهرداری تهران گفت:«سه فرزند دارم. دخترم دانشجوی پزشکی در تهران، پسر اولم دانشجوی فلسفه و پسر دومم دانش‌آموز است.همچنین حجت میرزایی معاون برنامه‌ریزی شهرداری تهران به فارس گفت: دو فرزند دارم، دخترم در مقطع دبیرستان و پسرم در مقطع ابتدایی در حال تحصیل هستند.»

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار