. پلیس راه خبر داد؛
پلیس راه از ترافیک نیمه سنگین صبحگاهی در ورودی و خروجی های پایتخت خبر داد.
کد خبر: ۶۷۶۹۹۱
تاریخ انتشار: ۱۵ آبان ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۱ 06 November 2018

صبح سه شنبه و یک روز مانده به آغاز تعطیلات پایان هفته و ایام پایان ماه صفر ورودی ها و خروجی های پایتخت شاهد ترافیک نیمه سنگین است.

رییس پلیس راه غرب استان تهران در تشریح وضعیت ترافیکی غرب این استان اظهار داشت: در برخی مقاطع محور قدیم قم- تهران به ویژه در محدوده بهشت زهرا(س) شاهد ترافیک نیمه سنگین خودروها هستیم.

وی افزود: در آزاد راه تهران- ساوه در هر ۲ مسیر ورودی و خروجی به تهران به ویژه در محدوده پلیس راه نیز ترافیک به صورت نیمه سنگین در جریان است، اما در طول مسیر ترافیک پر حجم، اما روان است.

سرهنگ حامد محمودی بیان داشت: هم اکنون محور شهریار- تهران و ملارد- شهریار نیز ترافیک نیمه سنگین و با توقف در بسیاری از مقاطع را تجربه می کند.

رییس پلیس راه شرق استان تهران نیز در این خصوص گفت: در حال حاضر محور هراز در محدوده های خروجی تهران، پردیس رودهن، بومهن و مشاء دارای ترافیک نیمه سنگین است.

سرهنگ سیاوش محبی در ادامه افزود: تردد انواع وسایل نقلیه در محور فیروزکوه در طول محور به صورت پر حجم است، که در محدوده گیلاوند این ترافیک نیمه سنگین می شود و با توقف خودروها در جریان است.

وی ترافیک در محور امام رضا(ع) را عادی و روان دانست و افزود: در این محور نیز در محدوده تهران- پاکدشت و پاکدشت- شریف آباد شاهد حجم بالای خودروها و ترافیک نیمه سنگین هستیم، که هرچقدر از شهر تهران دورتر می شویم، از سنگینی ترافیک کاسته می شود.

محبی ترافیک در محور ورامین تهران را نیز نیمه سنگین اعلام کرد و افزود: در چنین شرایطی باید رانندگان با صبر و حوصله و پرهیز از هرگونه شتاب زدگی برانند، تا شاهد حادثه ناگوار نباشیم.

منبع: مهر
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار