شهردار منطقه ۴ شهرداری تهران گفت: بیش از ۱۰ مورد از ساختمان‌هایی که اقدام به بام فروشی کردند را با حکم کمیسیون ماده ۱۰۰ تخریب کردیم.
کد خبر: ۷۱۸۰۳۸
تاریخ انتشار: ۰۴ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۱ 23 February 2019

به گزارش «تابناک تهران»؛ سیدعلیرضا حسینی شهردار منطقه ۴ شهرداری تهران در گفتگو با خبرنگار حوزه شهری گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، اظهار کرد: تاکنون بیش از ۱۰ مورد از ساختمان‌هایی که اقدام به بام فروشی کردند را با حکم کمیسیون ماده ۱۰۰ تخریب کردیم.

وی با تأکید بر اینکه ساخت و ساز‌های غیرقانونی به شدت کنترل می‌شود، افزود: این موارد بیشتر در زمین‌هایی رخ می‌دهد که فاقد سند هستند و چون ساکنان این بنا‌ها خود را مالک نمی‌دانند، به راحتی طبقه فوقانی خود را می‌فروشند.

شهردار منطقه ۴ شهرداری تهران گفت: وظیفه ما ایجاب می‌کند از ساخت و ساز‌های خلاف قانون جلوگیری کنیم و چنانچه بنایی خلاف قانون ساخته شود، ابتدا آن را به کمیسیون ماده ۱۰۰ ارسال و بر مبنای این ماده، اقدام قانونی می‌کنیم.

حسینی تصریح کرد: طی سالیان دراز افرادی زمین‌هایی را در نقاط مختلف شهر به صورت غیرقانونی گرفتند و ساختند که اگر کمیسیون ماده ۱۰۰ رأی به تخریب آن‌ها دهد، ما هم اقدامات لازم را انجام می‌دهیم.

انتهای پیام/

لزوم کنترل ساخت و سازهای غیرقانونی و مقابله با بام فروشی در شهر تهران

 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار