رئیس شورای شهر تهران:
من با حضور فرزندانم در زیست شبانه مخالفم و خودم نیز شب‌ها ساعت ۱۰ می‌خوابم و پنج‌صبح بیدار می‌شوم بنابراین تمایلی به این طرح ندارم. اگر فرزندانم هم برنامه‌هایی برای زیست شبانه داشته باشند نگران می‌شوم.
کد خبر: ۷۵۴۳۴۶
تاریخ انتشار: ۲۶ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۶ 16 June 2019

به گزارش تابناک تهران محسن هاشمی رئیس شورای شهر تهران در گفت‌گو با فارس، در ارتباط با طرح زیست شبانه و پاسخ مخاطبان این خبرگزاری مبنی«لغو طرح غیر قانونی و ضد ارزشی زیست شبانه یا نایت لایف»، اظهار داشت: مخالف حضور فرزندانم در زیست شبانه هستم. خودم نیز شب‌ها ساعت 10 می‌خوابم و 5 صبح بیدار می‌شوم بنابراین تمایلی به این طرح ندارم.

وی افزود: در صورتی که فرزندان جداگانه برنامه‌هایی برای زیست شبانه داشته باشند نگران می‌شوم و به نظرم این مسأله در صورتی که در چارچوب خانواده باشد، مشکل‌زا نیست.

هاشمی بیان کرد: در صورتی که در یک خانواده نیز پدر به تنهایی در زیست شبانه باشد، قطعا نگرانی‌هایی برای زنان ایجاد می‌کند.

زمستان سال گذشته و در صد و بیست و دومین جلسه شورای شهر زیست شبانه در تهران مورد بحث و گفت‌وگو قرار گرفت و کلیات لایحه «الزام شهرداری به برنامه‌ریزی و بسترسازی و احیای زیست شبانه» با ۱۴ رأی موافق در شورای شهر تصویب شد.

امروز اجرای این طرح با مخالفت‌های زیادی روبه شده و بسیاری از کارشناسان آن را نوعی فرهنگ غربی عنوان کرده و معتقدند با اجرای آن بنیان‌های خانواده متزلزل می‌شود.

سردار حسین رحیمی فرمانده انتظامی پایتخت نیز درباره اجرای این طرح  اعلام کرد: از طریق معاونت نظارت بر اماکن عمومی به همه صنوف اعلام کرده‌ایم که زیست شبانه نداریم و صرفاً صنوف تا یک بامداد مجاز به فعالیت هستند. 

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار