کد خبر: ۷۵۷۴۵۷
تاریخ انتشار: ۰۵ تير ۱۳۹۸ - ۱۸:۲۴ 26 June 2019
آیت الله «رییسی» سخنران مراسم تشییع ۱۵۰ شهید دفاع مقدس در تهران

تهران- رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران از سخنرانی رییس قوه قضاییه در مراسم تشییع ۱۵۰ شهید دفاع مقدس در تهران خبر داد.

به گزارش تابناک تهران حجت الاسلام سید محسن محمودی عصر چهارشنبه در نشستی که با خبرنگاران و اصحاب رسانه حاضر در محل شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران داشت، گفت: هفته حقوق بشر آمریکایی گام عملی برای نشان دادن چهره واقعی شیطان بزرگ به مردم ستمدیده جهان است.

محمودی با اشاره به پیشنهاد هوشمندانه مقام معظم رهبری در نامگذاری هفته حقوق بشر آمریکایی بیان کرد: این هفته می‌تواند توجه جهان را به سیاست‌ها و اقدامات ضدبشری آمریکا جلب کند و چهره واقعی شیطان بزرگ را به نمایش بگذارد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران در ادامه گفت: با توجه به شرایط ویژه‌ای که در منطقه وجود دارد و عهدشکنی‌های متعدد دولت آمریکا در زمینهٔ های مختلف، این‌ها انگیزه و عاملی می‌شود که مراسم‌هایی که امسال در هفته بازخوانی و افشای حقوق بشر آمریکایی در سطح استان برگزار می‌شود باشکوه‌تر و باعظمت‌تر از سال‌های گذشته باشد.

رئیس ستاد هفته بازخوانی و افشای حقوق بشر آمریکایی استان تهران گفت: تهران با تشییع ۱۵۰ شهید دفاع مقدس به استقبال این هفته می‌رود.

وی افزود: مراسم تشییع از این شهدا در اولین روز از هفته بازخوانی و افشای حقوق بشر آمریکایی، روز پنجشنبه ساعت ۹ صبح از مقابل دانشگاه تهران به سوی خیابان حافظ با سخنرانی آیت الله سیدابراهیم رئیسی ریاست محترم قوه قضائیه برگزار خواهد شد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران از مردم انقلابی تهران خواست در آستانه سالروز شهادت امام صادق (ع) با حضور پرشور در این مراسم باشهدا تجدید میثاق کنند.

محمودی یکی از تأکیدات مهم بر مراسمات هفته بازخوانی حقوق بشر آمریکایی در سطح استان تهران را هرچه مردمی برگزار شدن این برنامه‌ها عنوان کرد و گفت: شایسته است تمام ادارات و نهادها بابت اعمال و اجرای اهداف و برنامه‌های ستاد از تمام ظرفیت خود استفاده کنند.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار