پس از تحقیقات جامع و بررسی تمامی زوایای پرونده، امروز کیفرخواست مدیر و معلم مدرسه‌ای که اقدام به تهیه و انتشار فیلم از دو کودک دبستانی در موضوع فحاشی نسبت به هم کرده بودند صادر و جهت صدور حکم محکومیت به دادگاه ارسال شد.
کد خبر: ۷۶۰۴۰۱
تاریخ انتشار: ۱۶ تير ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۲ 07 July 2019

معاون دادستان مرکز استان در امور فضای مجازی گفت: کیفرخواست عاملان انتشار فیلم فحاشی دو دانش‌آموز مشهدی صادر شد و تقاضا برای صدور حکم قاطع از سوی دادگاه وجود دارد.

قاضی مهدی حقدادی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا در رابطه با فیلمی که دی‌ماه گذشته مدیر و معلم مدسه‌ای در مورد فحاشی دو دانش‌آموز دبستانی در فضای مجازی منتشر کردند، اظهار کرد: پس از تحقیقات جامع و بررسی تمامی زوایای پرونده، امروز کیفرخواست مدیر و معلم مدرسه‌ای که اقدام به تهیه و انتشار فیلم از دو کودک دبستانی در موضوع فحاشی نسبت به هم کرده بودند صادر و جهت صدور حکم محکومیت به دادگاه ارسال شد.

وی افزود: این اقدام فوری و قاطع ما از طرفی به جهت حمایت از حقوق کودکان و نوجوانان بوده و از طرف دیگر در راستای صیانت و حمایت از جامعه معلمانی است که اکثریت آن را افرادی زحمتکش، دلسوز به تربیت جامعه، روشنفکر و صاحب اخلاق تشکیل می‌دهد.

حقدادی ادامه داد: گفتنی است دی‌ماه سال گذشته کلیپی ۵۴ ثانیه‌ای در فضای مجازی منتشر شد که دو دانش‌آموز دبستانی در برابر عاملان فیلم‌برداری که یکی از آن‌ها شیلنگ گاز بُرش‌خورده‌ای در دست داشت، وادار می‌شدند تا ماجرای فحاشی در زنگ تفریحشان را تعریف کنند، درنتیجه دو دانش‌آموز که با بالا و پایین رفتن شیلنگ گاز دچار استرس و ترس شده بودند شروع به بازگو کردن الفاظ رکیک و فحاشی‌های رد و بدل شده بین خودشان کردند.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار