شهردار قرچک گفت: فوتسال نماد قرچک است و اولویت اول مردم و نسل جوان شهرستان قرچک، فوتسال است و کادر فنی و بازیکنان باید از برند این شهرستان دفاع کنند.
کد خبر: ۷۸۲۰۸۵
تاریخ انتشار: ۳۱ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۱ 22 September 2019

فوتسال نماد قرچک است/هدف ما کسب قهرمانی و صعود به لیگ برتر است

به گزارش تابناک تهران، محسن خرمی شریف پیش از ظهر یکشنبه در جلسه هم‌اندیشی با کادر فنی و بازیکنان تیم فوتسال شهرداری قرچک، اظهار داشت: در مدت زمان کوتاهی این تیم بسته شد و با توجه به زمان اندک ۶۰ درصد کارها انجام‌شده و امیدوارم طی مدت کوتاه بقیه موارد نیز برطرف شود و تیم فوتسال شهرداری پرقدرت به این رقابت‌ها وارد شود.

وی افزود: سال‌های گذشته تیم های مطرحی همچون شهید منصوری و مقاومت قرچک به فعالیت پرداخته و افتخاراتی کسب کردند و ما هم باید تلاش کنیم که افتخارات خوبی کسب کنیم.

این مدیر شهری خاطرنشان کرد: برای موفقیت تیم فوتسال شهرداری قرچک باید همه از جان‌مایه بگذارند و هدفی جز قهرمانی و صعود به لیگ برتر نداشته باشیم.

شهردار قرچک افزود: بنده عقیده دارم اگر کاری می‌خواهیم انجام دهیم باید همیشه شماره یک باشیم و اگر این‌چنین نباشد به‌هیچ‌عنوان وارد آن موضوع نخواهیم شد و آمده‌ایم که همیشه بهترین باشیم.

خرمی شریف گفت: فوتسال نماد قرچک است و اولویت اول مردم و نسل جوان شهرستان قرچک، فوتسال است و کادر فنی و بازیکنان باید از برند این شهرستان دفاع کنند.

وی در پایان اظهار کرد: برای اینکه فوتسال در قرچک همیشه بدرخشد، مدیریت شهری هزینه خواهد کرد و تا رسیدن به قله‌های قهرمانی پشتیبان شما هستیم.

تنها دل‌خوشی جوانان قرچک فوتسال است

در ادامه این نشست محمود خوراکچی سرمربی تیم فوتسال شهرداری قرچک با تقدیر از محسن خرمی شریف شهردار و  کارکنان مدیریت شهری به دلیل حمایت و اقدامات خوب در این زمینه، اظهار کرد: با توجه به اینکه تیم‌هایی همچون شهید منصوری و مقاومت قرچک در این شهرستان افتخارآفرینی کرده‌اند، مسؤولیت سنگینی بر دوش ما است و امیدواریم بتوانیم سربلند از آن بیرون بیایم.

وی افزود: باافتخار این مسؤولیت بزرگ و سنگین را قبول کردم و به مردم و جوانان قرچکی قول می‌دهم که افتخارات خوبی برای تیم فوتسال شهرداری کسب کنم.

سرمربی تیم فوتسال شهرداری قرچک خطاب به کادر فنی و بازیکنان، گفت: در قرچک توقع‌ها بالا است، تنها دل‌خوشی جوانان این شهرستان فوتسال است و آن‌ها از ما توقع قهرمانی دارند و باید تمام توان وارد میدان شویم.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار