بانک ایران زمین در بازار پول و سرمایه دارای صندوق و گواهی سپرده‌ است که در جهت سرمایه‌گذاری‌های نوین و همچنین به جمع‌آوری نقدینگی از بازار پول کمک می کند.
کد خبر: ۷۸۸۳۷۰
تاریخ انتشار: ۲۲ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۳ 14 October 2019
صندوق بانک ایران زمین، بر اساس تعهدات خود باید به مشتریان خود 16 درصد سود می داد اما در یکسال گذشته توانسته بالاتر از 20 درصد سود محقق کند.
 
ارزش خالص دارایی صندوق بانک ایران زمین 40 هزار و 85 میلیارد ریال است و قیمت صدور هر واحد صندوق در مورخه 17 مهر 1398 بالغ بر یک میلیون و 11 هزار و 265 ریال قیمت خورده است، بنابراین تعداد واحدهای صندوق بانک ایران زمین 39 میلیون و 714 هزار و 26 صندوق است.
 
نکته جالب  توجه در واگذاری این صندوق اینکه 97 درصد از این صندوقها در اختیار افراد حقیقی قرار دارد که نشان از جذب نقدینگی بالای این بانک و صندوق در بازار سرمایه است. در واقع بانک ایران زمین با صندوق خود توانست در ماه های اخیر بالغ بر 40 هزار میلیارد ریال از نقدینگی کشور را ممکن است برای اقتصاد مخرب باشد را جذب کرده است.
 
این صندوق  در گروه صندوق های با درامد ثابت تقسیم بندی می شود که سود هر ساله آن تصمیم شده است و هرگز براس سرمایه گذاران ضرری در پی نخواهد داشت و در هر صورت سرمایه گذاران سود وعده داده شده را به صورت علی الحساب دریافت می کنند.
 
 
 

گواهی سپرده بانک ایران زمین 

 
بانک ایران زمین در حال حاضر بیش از پنج هزار میلیارد ریال گواهی سپرده در دست انتشار دارد که از 20 تا 25 مهر 98 عرضه می شود. 
 
این گواهی براساس مجوز بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران مرحله دوم فروش اوراق سپرده سرمایه گذاری در شعب بانک ایران زمین در سراسر کشور عرضه می شود که  سود علی الحساب سالانه آن  18 درصد با معافیت مالیاتی و بصورت الکترونیکی از طریق شعب این بانک در سراسر کشور از تاریخ 20 الی 25 مهر در اختیار متقاضیان قرار خواهد گرفت .
 
بانک ایران زمین تا کنون گواهی های متفاوتی در قالب های مختلف عرضه کرده و تا  کنون همه انها موفقیت امیز بوده اند.
 
 
 
نوع گواهی زمان انتشار نرخ سود علی الحساب روزشمار نرخ سود علی الحساب سالیانه
فروش گواهی‌های صندوق سرمایه گذاری بانک ایران زمین آذر 94 20 24
فروش گواهی‌های صندوق سرمایه گذاری بانک ایران زمین بهمن 96 14 16
فروش گواهی‌های صندوق سرمایه گذاری بانک ایران زمین بهمن 96 14 16
فروش گواهی‌های صندوق سرمایه گذاری بانک ایران زمین بهمن 96 16 20
فروش گواهی سپرده مدت دار ویژه سرمایه گذاری بانک ایران زمین مهر98 18 18
 
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار