عضو شورای اسلامی شهر تهران نسبت به تشکیل نشدن ستاد هماهنگی دستگاه‌های اجرایی در حوزه فنی - خدماتی شهر تهران که در شورای سوم و در شهریورماه سال ۱۳۸۷ تصویب و از سوی رییس وقت شورا برای اجرا به شهردار وقت ابلاغ شد، تذکر داد.
کد خبر: ۷۹۳۷۹۷
تاریخ انتشار: ۱۲ آبان ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۸ 03 November 2019

به گزارش تابناک تهران، «حجت نظری» روز یکشنبه در جریان یکصد و هفتاد و سومین جلسه شورای شهر تهران افزود: هدف از تصویب این طرح جلوگیری از اقدامات موازی ناشی از بخشی نگری‌های سازمانی و فقدان مدیریت یکپارچه یا لااقل هماهنگ شهری در اقداماتی نظیر حفاری، توسعه فضاها و معابر عمومی، توسعه و مرمت تاسیسات بود که منجر به هدررفت سرمایه و ایجاد نارضایتی شهروندان تهرانی شده بود.
وی گفت: اما متاسفانه تشکیل این ستاد به هدف اصلی خود نرسید و در دوره مدیریت شهری فعلی هم که اصلا این ستاد تشکیل نشده است.
نظری اظهار داشت: تا جایی که بنده در شهریورماه امسال نیز در مورد بازسازی و مرمت معابر حفاری شده به معاونت مالی و اقتصادی شهرداری تهران تذکر داده و خواستم تا فکری برای حل این مشکل شود که البته تدبیری برای حل آن اتخاذ نشد و همچنان شهروندان بسیاری، به طرق مختلف نارضایتی خود را از کنده‌کاری‌ها و ... در سطح معابر اعلام می‌کنند.  
عضو شورای تهران تاکید کرد: در همین راستا لازم است که برابر مصوبه شورا، این ستاد که اعضای آن مرکب از نمایندگانی از شورای شهر، معاونین شهردار، نماینده فرمانداری و مدیران عامل دستگاه‌های مختلف خدماتی در شهر است، هرچه زودتر تشکیل شده و مصوبات آن برای اجرا به دستگاه‌های مختلف ابلاغ شود.
نظری در بخش دیگری از سخنان خود، روز سیزدهم آبان، روز مباره با استکبار جهانی را گرامی داشت.
وی افزود: همچنین یاد کنم از زنده‌یاد اعظم طالقانی که حقیقتا از زنان مبارز رژیم سابق و از فعالان پرتلاش حقوق شهروندی و حقوق زنان بود.

نظری تأکید کرد: آخرین باری که به ملاقات‌شان رفتم تاکید داشتند که باید همه تلاش کنیم تا شوراها به جایگاهی که مرحوم آیت الله طالقانی مد نظر داشت، برسد.  

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار