با برپایی فینال بین دو تیم بیمه تعاون و بیمه سرمد
کد خبر: ۸۲۴۷۹۸
تاریخ انتشار: ۲۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۴ 15 February 2020

فینال مسابقات فوتسال صنعت بیمه کشور جام سردار شهید قاسم سلیمانی، با حضور رئیس کل بیمه مرکزی برخی از اعضای هیئت عامل و مدیران عامل شرکتهای بیمه در سالن شهید مطهری برگزار شد و در پایان تیم بیمه تعاون عنوان قهرمانی را به خود اختصاص داد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل بیمه مرکزی، دکتر غلامرضا سلیمانی در آیین اختتامیه این رقابت‌ها با اشاره بر ضرورت گسترش فرهنگ ورزش در صنعت بیمه نسبت به اهمیت همگانی سازی ورزش تاکید کرد و افزود: جمعیت جوان صنعت بیمه که بخش اعظم فعالان این صنعت را تشکیل می دهند با تکیه بر دو اصل جوانی و شادابی می توانند تحولات بزرگی را رقم بزنند.
  دکتر غلامرضا سلیمانی از حمایت های ویژه بیمه مرکزی از فعالیت های ورزشی در عرصه های گوناگون صنعت بیمه خبر داد و اظهار داشت: ورزش و سلامتی از شاخص های رشد و توسعه اقتصادی محسوب می شود و موفقیت در امر خدمات رسانی مستلزم شادابی اهالی صنعت بیمه است.
وی با ابراز خرسندی از برپایی رقابت های فوتسال در صنعت بیمه به نام سپهبد شهید قاسم سلیمانی خواستار گسترش فعالیت های ورزشی در این صنعت شد و از ایشان به عنوان مجاهدی پویا و رزمنده ای تلاشگر یاد کرد.

  بر اساس این گزارش مسابقات جام فوتسال صنعت بیمه که با ابتکار اداره کل توسعه سرمایه انسانی و پشتیبانی بیمه مرکزی و با حضور پرشور شرکتهای بیمه برگزار شد بیمه سرمد به عنوان نایب قهرمانی و شرکت بیمه کوثر نیز به مقام سوم دست یافت و جام اخلاق به تیم فوتسال بیمه مرکزی اهدا شد.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار