کد خبر: ۸۲۵۶۴۰
تاریخ انتشار: ۰۵ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۵ 24 February 2020

دومین نمایشگاه بین المللی«شهر هوشمند» که قرار بود از تاریخ 11 تا 13 اسفند ماه در محل مصلی امام خمینی (ره) برگزار شود به دلیل شیوع بیماری کرونا بنابر دستوالعمل اعلام شده ازسوی مدیریت بحران استانداری تهران و وزارت محترم بهداشت ودرمان و آموزش پزشکی و سیاست های اتحاذ شده از طرف دولت باتوجه به توصیه های اکید بهداشتی در شرایط کنونی و ضرورت پیشگیری از ابتلا به بیماری و به منظور صیانت از سلامت آحاد جامعه و همچنین لغو پروازهای شرکتهای خارجی و سخنرانان بین المللی علی رغم برنامه ریزی های انجام شده و آمادگی کامل دبیرخانه اجرایی دومین نمایشگاه شهر هوشمند به زمان دیگری موکول شد. گفتنی است این ‏نمایشگاه با حمایت نهاد ریاست جمهوری، وزارت کشور و معاونت علمی فناوری علمی ریاست ‏جمهوری و باحمایت ویژه صندوق توسعه نوآوری و شهرداری کلان شهرها با مشارکت بیش 212سازمان وشرکت های بحش دولتی وخصوصی 120شرکت دانش بنیان و 110استار تاپ قرار بود در مصلی امام خمینی برگزار شود.
قطعا متولیان برگزاری این نمایشگاه با رفع خطرات و نگرانی های ناشی از شیوع ویروس کرونا، این نمایشگاه را به مثابه و کیفیت سال گذشته برگزار می کند. قطعا مشارکت کنندگان محترم نگرانی مجری و حامیان این رویداد مهم کشور را به دلیل شیوع این بیماری درک می کنند.
همچنین قابل ذکر است نمایشگاههای بزرگ دنیا خصوصا نمایشگاه کنگره جهانی موبایل ‏Gsmaبارسلونا که قرار بود 5 تا 8 اسفند ماه برگزار شود، به دلیل نگرانی جهانی از شیوع بیماری کرونا لغو شد. ‏که مقرر گردیده بود دبیرخانه نمایشگاه شهر هوشمند شرکت «همایشگران سام» به عنوان نماینده جمهوری اسلامی ایران که پاویون کشورمان را در اختیار داشت در این ‏‏نمایشگاه بین المللی باحضور شرکت های دانش بنیان برگزار گردد.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار