مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران با اشاره به افزایش ۱۳ پایگاه سنجش نسبت به سال گذشته ، گفت: امسال با ۶۷ پایگاه سنجش تلاش کرده‌ایم تا بتوانیم خدمات مطلوب‌تری به اولیاء و خانواده‌ها ارائه دهیم.
کد خبر: ۸۶۹۳۴۸
تاریخ انتشار: ۱۰ تير ۱۳۹۹ - ۱۷:۱۰ 30 June 2020
۶۷ پایگاه آماده سنجش از نو آموزان بدو ورود به مدرسه در استان تهران

محمد صیدلو مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران در جلسه ستاد سنجش که صبح امروز در سالن آیت الله هاشمی رفسنجانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران برگزار شد، اظهار کرد: در این شرایط کرونایی و گسترش آن در سطح جهانی باید بتوانیم در این شرایط دشوار با مدیریت درست کمترین آسیب را متوجه دانش‌آموزان کنیم.

وی با اشاره به افزایش ۱۳ پایگاه سنجش نسبت به سال گذشته ، تأکید کرد: امسال با ۶۷ پایگاه سنجش تلاش کرده‌ایم تا بتوانیم خدمات مطلوب‌تری به اولیاء و خانواده‌ها ارائه دهیم.

مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران با تأکید بر رعایت فاصله اجتماعی و اجرای پروتکل‌های بهداشتی، تصریح کرد: برای حفظ سلامت مراجعین عزیز روزانه فقط ۲۰نفر نوآموز مورد پذیرش قرار خواهد گرفت تا از ازدحام بیش از حد جلوگیری شود.

صیدلو با اشاره به اینکه برای رفاه حال اولیای گرامی ساعت پذیرش نیز یک ساعت اضافه شده است، گفت: نوبت دهی به مدارس از طریق سامانه امکان پذیر است و خانواده‌ها و اولیای گرامی از طریق مدرسه‌ای که ثبت نام کرده‌اند به نزدیک‌ترین پایگاه سنجش معرفی می‌شوند.

وی با تأکید بر اینکه در سال گذشته ۹۵هزار و ۸۹۶هزار نوآموز در شهرستان‌های استان تهران مورد پذیرش قرار گرفتند، خاطرنشان کرد: تلاش همکاران ما در اداره استثنایی بر این است تا با نهایت رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی، مطلوب‌ترین خدمات را در اختیار شهروندان گرامی قرار دهند.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار