معاون استاندار تهران:
معاون امنیتی انتظامی استاندار تهران از مهلت ۱۰ روزه به فرمانداران این استان برای شناسنامه دار کردن انبارها خبر داد و گفت: باید امکان دپو کالای قاچاق را از سودجویان بگیریم.
کد خبر: ۹۱۲۲۷۳
تاریخ انتشار: ۰۶ آبان ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۵ 27 October 2020

حمید گودرزی در گفتگو با خبرنگار مهر مبارزه با قاچاق کالا را یکی از مهم‌ترین اقدامات در جهت رونق تولید دانست و افزود: به همین دلیل ضرب الاجلی ۱۰ روزه به فرمانداران شهرستان‌های ۱۶ گانه استان تهران داده شد، تا اقدامات لازم برای شناسایی و شناسنامه دار کردن انبارهای شهرستان‌ها را انجام دهند.

وی همچنین خواستار شناسنامه دار شدن کالاهای تولیدی و صنعتی استان تهران شد و گفت: باید برای استفاده از این کالاهای تولید داخل نیز فرهنگ سازی لازم انجام شود و در همین خصوص در هر جلسه ستاد مبارزه با قاچاق کالا از سه فرماندار استان تهران گزارش عملکرد دریافت می‌شود.

معاون امنیتی انتظامی استاندار تهران پیشگیری و مبارزه با قاچاق کالا و ارز را سبب رونق تولید دانست و افزود: در سال گذشته اقدامات انجام شده نشان داد، که کارگروه‌های ۹ گانه مبارزه با قاچاق کالا موفق عمل کرد، در سال جاری نیز توقع داریم، به سرعت انبارهای استان شناسنامه دار شده و اجازه فعالیت به سودجویان را ندهیم.

گودرزی گفت: در سال جاری ورودی و خروجی کالاها در انبارهای استان باید با جدیت و دقت بیشتری کنترل شود و همچنین سرعت رسیدگی به پرونده‌ها به ویژه پرونده‌های پوشاک و مواد غذایی قاچاق افزایش یابد.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار