استاندار تهران گفت: تمامی فرمانداران استان از بدنه وزارت کشور و استانداری انتخاب، رتبه بندی و صاحب شناسنامه می شوند.
کد خبر: ۹۱۸۳۵۷
تاریخ انتشار: ۰۲ آذر ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۹ 22 November 2020

انوشیروان محسنی بندپی در  آیین تکریم و معارفه مدیرکل حراست استانداری تهران با اشاره به اینکه تهران شرایط خاصی دارد اظهار داشت: بدون شک باید نگاه ویژه ای در مجموعه حراست به موضوعات تهران حاکم باشد، چراکه وسعت و جمعیت این استان نیازمند دسته‌بندی آسیب ها و فرصت ها است.

وی افزود: سرریز همه آسیب‌های اجتماعی  کشور را در تهران شاهد هستیم، از آسیب های اجتماعی گرفته تا سرقت‌های خرد و کلان که این مسائل وضعیت استان را تحت الشعاع قرار می‌دهند.

محسنی بندپی تصریح کرد: در استان های کشور ۸۵ درصد سارقین بومی هستند، در حالی که در استان تهران ۶۵ درصد سارقین غیر بومی هستند که همین امر شناسایی سارقان را دشوار می کند.

این مقام مسئول سپس با بیان اینکه مجموعه حراست استانداری تهران بر اساس ارزیابی های وزارت کشور در زمره حراست های برتر در کشور شناخته شده است، گفت: تمامی فرمانداران استان تهران از بدنه وزارت کشور و استانداری  انتخاب می شوند و به شخصه با همکاری مجموعه معاونت سیاسی و اجتماعی اقدام به تهیه شناسنامه و رتبه بندی فرمانداران می‌کنیم.

وی خاطرنشان کرد: در انتخاب مدیران ستادی یا فرمانداران استان از بدنه کارکنان استانداری استفاده می‌شود و این موضوع راهبرد استانداری تهران است.

گفتنی است در این جلسه از زحمات «سید محمدرضا هاشمی نیا» مدیرکل پیشین حراست استانداری تهران قدردانی و «شاهرخ جهانشاهی» به‌عنوان مدیرکل حراست جدید استانداری معارفه شد.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پرطرفدارترین عناوین