رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ از دستگیری کلاهبرداری که به بهانه کاریابی و جذب سرمایه از ۱۸ مال باخته، ۴۸ میلیارد ریال کلاهبرداری کرده بود، خبر داد.
کد خبر: ۹۲۰۳۴۲
تاریخ انتشار: ۱۰ آذر ۱۳۹۹ - ۱۶:۲۹ 30 November 2020

 سرهنگ «جلیل موقوفه‌ای» روز دوشنبه در این باره گفت: در پی ارجاع چندین مشابه پرونده با موضوع کلاهبرداری از دادسرای «بعثت» و متواری بودن متهم پرونده ها، کارگروه ویژه ای در قرارگاه جلب محکومان و متهمان متواری تشکیل و دستگیری متهم به صورت ویژه در دستور کار قرار گرفت.

وی گفت: بررسی پرونده ها حاکی از این بود، متهم با تشکیل یک دفتر کار جعلی در غرب تهران به بهانه جذب سرمایه در راه اندازی باشگاهی در غرب تهران و همچنین جذب نیروی کار در فضای مجازی تبلیغ و از مال باختگان مقادیر فراوانی وجه نقد کلاهبرداری کرده است.

رئیس  پلیس پیشگیری تهران با اشاره به اینکه اغلب مال باختگان جوانان جویای کار بودند، ادامه داد: در رصدهای اطلاعاتی پیچیده متهم که از اوایل شهریور ماه امسال متواری شده بود، مخفیگاهش در غرب تهران شناسایی و با هماهنگی های قضائی در محل مورد نظر دستگیر شد.

سرهنگ موقوفه‌ای با بیان اینکه متهم ۴۸ میلیارد ریال از ۱۸ مال باخته به همین شیوه کلاهبرداری کرده بود، اضافه کرد: متهم با اعتراف به جرم ارتکابی با صدور قرار قانونی از سوی مرجع قضائی روانه زندان شد.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار