رئیس دادگستری استان تهران
رئیس دادگستری استان تهران از صدور دستور قضایی ویژه به ضابطان و مبادی ذی‌ربط برای شناسایی کامل و دستگیری عاملان ترور شهید محسن فخری زاده خبر داد.
کد خبر: ۹۲۰۳۵۲
تاریخ انتشار: ۱۰ آذر ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۶ 30 November 2020

محمدجواد حشمتی مهذب رئیس دادگستری استان تهران در پیامی با اشاره به شهادت شهید محسن فخری‌زاده اظهار کرد: در راستای مجازات مرتکبان داخلی و خارجی این اقدام تروریستی تمام تلاش خود را برای شناسایی کامل، دستگیری و محاکمه عاملان استکبار جهانی معطوف خواهیم کرد.

متن پیام رئیس دادگستری استان تهران بدین شرح است: 

بسم رب الشهدا و صدیقین

دشمنان قسم خورده جهان اسلام بار دیگر در اوج ناتوانی و عجز این بار طی جنایتی دردمنشانه، فرزند برومند نظام اسلامی و دانشمند هسته‌ای کشورمان را به شهـادت رساندند.

دادگستری استان تهران ضمن اعلام انزجار و محکومیت این اقدام جنایتکارانه، ترور دانشمند هسته‌ای و چهره ماندگار صنعت دفاعی کشور «سردار رشید اسلام شهید دکتر محسن فخری زاده» و تسلیت شهادت آن دانشمند برجسته به محضر مقام معظم رهبری، مردم شریف ایران و خانواده مکرم ایشان از درگاه خداوند رحمان علوّ درجات را برای آن شهید عزیز مسئلت کرده و در راستای مجازات مرتکبان داخلی و خارجی این اقدام تروریستی تمام تلاش خود را برای شناسایی کامل، دستگیری و محاکمه عاملان استکبار جهانی معطوف خواهد کرد.

در همین راستا و در اجرای دستور ریاست معزز قوه قضائیه، ضمن صدور دستورات قضایی ویژه خطاب به ضابطان و مبادی ذی‌ربط، نظارت و پیگیری‌های مستمر نیز به عمل خواهد آمد که گزارش این اقدامات توسط سخنگوی محترم قوه قضائیه در آینده نزدیک تبیین خواهد شد.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار