با حضور رئیس موسسه تحقیقات آب، مشاور امور اجرایی رئیس موسسه معرفی و سرپرست های پژوهشکده مهندسی هیدرولیک و محیط‌های آبی و مرکز تحقیقات آب و فاضلاب تودیع و معارفه شدند.
کد خبر: ۹۳۸۲۹۴
تاریخ انتشار: ۱۸ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۷ 06 February 2021

به گزارش روابط عمومی موسسه تحقیقات آب، در جلسه شورای مدیران که روز دوشنبه مورخ ۱۳ بهمن‌ماه برگزار شد، دکتر محمدرضا کاویانپور در ابتدا میلاد حضرت فاطمه (س) و روز زن و همچنین فرارسیدن ایام مبارک دهه فجر و چهل‌ودومین بهار پیروزی انقلاب اسلامی ایران را تبریک گفته و در ادامه به ارائه بخشی از فعالیت‌های انجام‌شده در مدت حضور خود در موسسه پرداخت.

در این جلسه دکتر کاویانپور ضمن تشکر و قدردانی از زحمات دکتر حسین اردلان در مدت سرپرستی پژوهشکده مهندسی هیدرولیک و محیط‌های آبی و مرکز تحقیقات آب و فاضلاب، دکتر شروین فقیهی‌راد و دکتر عباس اکبرزاده را به عنوان سرپرست‌های به ترتیب پژوهشکده مهندسی هیدرولیک و محیط‌های آبی و مرکز تحقیقات آب و فاضلاب و همچنین آقای دکتر مجید طبیبی جبلی را به عنوان مشاور امور اجرایی رئیس موسسه معرفی نمود.

در ادامه جلسه، مدیران موسسه ضمن تبریک به دکتر طبیبی جبلی، دکتر فقیهی‌راد و دکتر اکبرزاده، از خدمات و تلاش‌های دکتر اردلان نیز قدردانی نمودند.

در انتهای جلسه، دکتر کاویانپور احکام دکتر طبیبی جبلی، دکتر فقیهی‌راد و دکتر اکبرزاده را به ایشان تقدیم کرد.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار