سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران به مناسبت گرامی‌داشت چهل و دومین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران، پویش دانش‌آموزی «نامه‌ای به رهبرم» را با تمرکز بر بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی با تاکید بر روحیه و باور «ما می‌توانیم» برگزار می‌کند.
کد خبر: ۹۳۸۴۰۲
تاریخ انتشار: ۱۸ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۶:۴۸ 06 February 2021

این پویش با هدف تقویت هویت ملی و با تمرکز به ورود انقلاب اسلامی به دومین مرحله خودسازی، جامعه‌پردازی و ساخت تمدن نوین اسلامی با شعار محوری «آینده‌ روشن» برگزار می‌شود.

در پویش «نامه‌ای به رهبرم» نوجوانان ایران در نامه‌ای خطاب به رهبر انقلاب، نقش خود را در گام دوم انقلاب اسلامی برای رسیدن به آینده روشن ایران بیان کرده و به این پرسش پاسخ می‌دهند که «مهمترین چالش و مانع قوی شدن ایران در آینده از نظر آنان چیست؟»

این پویش به دبیری مدیریت فرهنگی هنری منطقه ۱۱، در قالب نامه‌ای خطاب به رهبر معظم انقلاب و با مشارکت نوجوانان با اهدای جوایز نقدی به آثار برگزیده، همزمان با ایام الله دهه فجر تا ۱۲ اسفند اجرا می‌شود.

دبیرخانه اجرایی پس از بررسی نامه‌های واصله به دبیرخانه و رصد موضوعات و تحلیل محتوای نامه‌ها، تمامی نامه‌ها را با رعایت شاخص‌هایی همچون ایده‌های نو، واقع گرایانه مبتنی بر گفتمان انقلاب اسلامی، خلاقیت در نوشتار، اصالت، رعایت اصول نگارش، دارا بودن زبان و نگاه نوجوانانه و شروع و پایان مناسب در در دو گروه متوسطه اول و دوم، برای چاپ در کتابی آماده و پس از رعایت  تشریفات به دفتر رهبر انقلاب اسلامی ارائه می‌کند.

نوجوانان علاقه‌مند برای شرکت در این پویش می‌توانند به نشانی اینترنتی Ayandeyeroshan.farhangsara.ir مراجعه و پس از طی فرآیند ثبت‌نام شامل (نام و نام خانوادگی، سن، شماره همراه، شهر محل سکونت، نشانی پست الکترونیکی) نامه خود را تنظیم کنند و برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۱۸۳۷ تماس بگیرند.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار