رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان تهران:
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان تهران از رفع تصرف ۷۲۰۰ مترمربع از اراضی ملی شمال غرب پایتخت واقع در پلاک کشار سفلی منطقه سولقان بخش کن خبر داد.
کد خبر: ۹۴۲۱۸۷
تاریخ انتشار: ۰۲ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۹ 20 February 2021

 

مسعود چهار نظم در گفتگو با خبرنگار مهر، از رفع تصرف ۷۲۰۰ مترمربع از اراضی ملی شمال غرب پایتخت واقع در پلاک کشار سفلی منطقه سولقان بخش کن خبر داد.

وی افزود: عملیات رفع تصرف از این اراضی در اجرای حکم قطعیت یافته قضائی و با حضور نیروهای یگان حفاظت منابع طبیعی شهرستان تهران و همکاری نیروی انتظامی انجام گرفت و این اراضی تصرف شده باز پس گیری و به دولت بازگردانده شد.

چهار نظم بیان داشت: همزمان با اجرای حکم قضائی مبنی بر رفع تصرف از این اراضی، تمامی دیوارکشی‌ها، بناها و مستحدثات ایجاد شده بر روی این اراضی مورد تخریب قرار گرفت.

رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان تهران حفاظت از عرصه‌های ملی را از وظایف و مأموریت‌های اصلی مجموعه منابع طبیعی برشمرد و تأکید کرد: اراضی ملی جزو انفال و متعلق به همه مردم است که در این خصوص با هرگونه تخلف به عرصه‌های ملی برخورد قانونی صورت می‌گیرد.

وی از عموم مردم درخواست کرد: در صورت مشاهده هرگونه تخلف و تصرف به عرصه‌های منابع طبیعی، مراتب را فوراً از طریق شماره تلفن ۱۵۰۴ و سامانه ۱۳۹ به یگان حفاظت منابع طبیعی اطلاع دهند.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار