استاندار تهران اعلام کرد: در راستای خدمات رسانی به شهروندان و با پیگیری استاندار تهران تامین آب، برق و گاز بیمارستان فیروزگر تسریع شد.
کد خبر: ۹۷۹۱۴۲
تاریخ انتشار: ۲۶ تير ۱۴۰۰ - ۱۲:۲۵ 17 July 2021

به گزارش «تابناک تهران» به نقل از استانداری، جلسه مربوط به رفع مشکلات بیمارستان فیروزگر با حضور انوشیروان محسنی بندپی استاندار تهران، شهردار منطقه ۶ و دستگاه های خدمات رسان برگزار شد.

براساس مذاکرات انجام شده و تعهد دستگاه های خدمات رسان و مساعدت شهرداری مقرر شد افزایش ظرفیت آب بیمارستان برای مواقع بحرانی در دستورکار قرار گیرد.

در مورد تامین سه هزار مگاوات برق نیز مقرر شد بررسی های لازم به عمل آید تا تامین برق از نزدیک ترین پست انجام شود و شهرداری جهت حفاری و صدور مجوزهای لازم مساعدت های لازم را مبذول دارد، همچنین جهت تامین گاز نیز اقدامات لازم پیگیری می شود.

استاندار تهران در این جلسه با اشاره به ضرورت تامین خدمات برای بیمارستان ها تاکید کرد: همواره تامین آب، برق و گاز برای بیمارستان ها ضروری است؛ ضمن اینکه در شرایط فعلی و شیوع کرونا و نیاز مبرم بیمارستان ها این مهم باید مورد توجه جدی قرار گیرد.

انوشیروان محسنی بندپی تاکید کرد: دستگاه های خدمات رسان ملزم به تامین آب، برق و گاز پایدار برای بیمارستان ها هستند و در این مسیر سایر دستگاه ها از جمله شهرداری نیز باید همکاری لازم را به عمل آورند.

 بیمارستان فیروزگر در خیابان به آفرین واقع شده است.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار