اعضای شورای اسلامی شهر تهران، امروز (یکشنبه) طرح الزام شهرداری به اصلاح و بهبود فرآیند دریافت و رسیدگی به گزارش‌های شهروندان درباره فساد و رشوه و تشویق گزارشگران تخلفات در شهرداری تهران را بررسی می‌کنند.
کد خبر: ۹۷۹۳۳۸
تاریخ انتشار: ۲۷ تير ۱۴۰۰ - ۰۸:۴۷ 18 July 2021

به گزارش «تابناک تهران»، همچنین اعضای شورای اسلامی شهر تهران، امروز یکشنبه در سیصد و یازدهمین جلـسه خود، ادامه بررسی طرح «الزام شهرداری تهران به حفاظت از میراث طبیعی در بخشی از اراضی حریم جنوبی رشته کوه توچال» را در دستور کار قرار می دهند.

در ادامه یک فوریت لایحه شهردار تهران در خصوص «معرفی ۲۱ نفر از کارکنان رسمی شهرداری تهران جهت انتصاب به عنوان قائم مقام ذیحساب» مورد بررسی اعضا قرار می گیرد.

سپس طرح یک فوریت مصوب «فرآیند اعطاء تسهیلات، تعریف کاربرد- فعالیت- و بهره برداری از اماکن تاریخی ثبت شده و واجد ارزش ثبت نشده شهر تهران» و لایحه شهردار تهران در خصوص «فرآیند صدور پروانه مرمت و بهره برداری از بناهای تاریخی و ارزشمند شهر تهران» بررسی می‌شود.

اعضای شورای اسلامی شهر تهران پس از این طرح «الزام شهرداری تهران جهت احداث بنای یادمان و بازسازی مزار مطهر شهدای قبل از پیروزی انقلاب اسلامی واقع در بهشت زهرا (س)» و لایحه شهردار تهران در خصوص «اصلاح بند(۱) تبصره (۳) ماده واحده مصوبه بودجه سال ۱۴۰۰ شهرداری تهران و مجوز انتشار سی و پنج هزار میلیارد ریال اوراق مالی اسلامی به منظور اجرای طرح های حمل و نقل عمومی شهر تهران» و لایحه دیگر شهردار تهران در خصوص «اصلاح مصوبه ارتقای ایمنی تخریب و گودبرداری های ساختمانی شهر تهران» را بررسی می کنند.

همچنین در این جلسه لایحه دیگری در خصوص «توسعه ساختمان سبز و معماری پایدار در شهر تهران» و لایحه دیگری درباره «معرفی و پیشنهاد یک نفر جهت عضویت در مجمع عمومی شرکت راه آهن شهری تهران و حومه (مترو)» در دستور کار قرار می‌گیرد.

بررسی ۹ مورد پرونده پلاک ثبتی باغات و همچنین شصت و ششمین صورتجلسه کمیسیون نامگذاری و تغییر نام اماکن و معابر عمومی شهر تهران از دیگر دستورات این جلسه شورا است.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پرطرفدارترین عناوین