رییس شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به مسدود شدن خیابان شهید "مسعود افتخاری" در منطقه یک پایتخت، خواستار تعامل شهرداری و ارتش برای بازگشایی این معبر شهری شد.
کد خبر: ۹۷۹۳۴۶
تاریخ انتشار: ۲۷ تير ۱۴۰۰ - ۰۹:۵۱ 18 July 2021

به گزارش «تابناک تهران»، محسن هاشمی روز یکشنبه در جریان سیصد و یازدهمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران، در رابطه با مشکلات ایجاد شده در استفاده شهروندان از خیابان افتتاح شده افتخاری، اظهار داشت: لازم است تذکری را به شهرداری و درخواستی را از مسئولان ارتش جمهوری اسلامی داشته باشم.

وی افزود: با توجه به اینکه زمین مذکور در دوره قبل مدیریت شهری توسط مسئولان ارتش آزادسازی و از حدود یکماه قبل با اتمام عملیات عمرانی، بهره برداری از آن توسط شهروندان تهرانی آغاز شده بود، بسته شدن آن بدلیل اجرا نشدن توافقات میان شهرداری و ارتش، زیبنده مدیریت کشور و مطابق با انتظارات مردم نیست.

هاشمی ادامه داد: از این رو از شهرداری می خواهیم مشکل اجرای توافق را با ارتش حل کند تا تعهدات این نهاد شهری اجرایی شود و از فرماندهان نیروی زمینی ارتش نیز درخواست داریم با مساعدت در رفع موانع و برداشت صدها کامیون نخاله انباشته شده در این خیابان، امکان تردد شهروندان و استفاده را از این معبر شهری فراهم کنند تا به نارضایتی عمومی افزوده نشود.

رئیس شورای اسلامی شهر تهران همچنین به ضرورت رعایت پروتکل های بهداشتی تاکید کرد و گفت: به دلیل عبور فوتی ها از مرز صد نفر در تهران، ضرورت رعایت نکات بهداشتی ضروری است.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پرطرفدارترین عناوین