مدیر عامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران اعلام کرد: ۱۷ پروژه با موضوع ساماندهی صنایع و مشاغل، کیوسک، مراکز خرید خودرو، دست فروشان و ون‌کافه‌ها در مراحل آماده سازی بوده و تا دهه فجر اجرا می‌شوند.
کد خبر: ۹۹۳۵۶۱
تاریخ انتشار: ۲۲ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۶:۴۹ 13 September 2021

به گزارش «تابناک تهران» به نقل از شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر، سید علی مفاخریان، در بیست و سومین نشست شورای معاونان افزود: استقرار بازار موقت در خیابان اجتماعی شهرداری منطقه ۹، ساماندهی دست فروشان میدان شهدای هفتم تیر در کنار راه اندازی راسته ون‌کافه ها از پروژه‌هایی است که در راستای ساماندهی مشاغل سیار و بی کانون در دست اقدام است.

وی درباره تغییر ظاهر کیوسک‌های گل و مطبوعات پایتخت گفت: در همکاری مشترک با سازمان زیباسازی اقداماتی برای تغییر ظاهر بدنه کیوسک‌ها انجام شده است که به زودی از آن رونمایی خواهد شد.

مدیر عامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر با اشاره به راه اندازی مرکز خرید و فروش موتورسیکلت، افزود: هوشمندسازی مراکز خرید و فروش همگانی خودرو از جمله موارد ضروری است که تا بهمن ماه امسال حداقل برای مرکز خرید و فروش چیتگر انجام خواهد شد.

مفاخریان به پروژه‌های در حال اجرا برای مدیریت سگ‌های بدون صاحب اشاره کرد و افزود: کلینیک درمانی سگ‌های بدون صاحب آرادکوه نقاهتگاه‌های مناطق ۵ و ۱۳ در مراحل پایانی است و به زودی به بهره‌برداری می‌رسد.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار