مدیرکل بهزیستی استان تهران گفت: بیش از ۵۹۰۰ دانش آموز تحت پوشش بهزیستی استان تبلت و گوشی هوشمند ندارند لذا در تلاش هستیم با کمک خیرین برای این دانش آموزان تبلت تهیه کنیم.
کد خبر: ۹۹۴۱۱۰
تاریخ انتشار: ۲۴ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۵:۵۹ 15 September 2021

 

به گزارش «تابناک تهران»، امین شاهرخی مدیر کل بهزیستی استان تهران ظهر امروز با اشاره به تعداد دانش‌آموزان تحت پوشش بهزیستی استان، اظهار کرد: در حوزه توانبخشی ۳۹۰۸ دانش‌آموز دچار معلولیت جسمانی و همچنین در حوزه اجتماعی (فرزندان سازمان بهزیستی که بی‌سرپرست یا فاقد سرپرست موثرند) ۹۰۳ دانش‌آموز تحت پوشش بهزیستی استان تهران قرار دارد.

وی با بیان اینکه علاوه بر این، ۱۰۹۹ دانش‌آموز امدادبگیر و مستمربگیر تحت پوشش بهزیستی استان تهران قرار دارند، گفت: در مجموع بیش از ۵۹۰۰ دانش‌آموز در سطح بهزیستی استان تهران تحت پوشش بهزیستی هستند.

مدیرکل بهزیستی استان تهران با اشاره به اینکه سال گذشته موفق به دریافت ۳۵۰ تبلت توسط بانک سینا شدیم، افزود: این تبلت‌ها به دانش‌آموزان دهک‌های بسیار پایین ارائه شد لذا درخواست ما از بانک‌های خصوصی این است که در این راستا به ما کمک کنند.

شاهرخی در ادامه روش‌های جذب کمک‌های خیران برای تهیه تبلت دانش‌آموزان تحت پوشش این سازمان را همزمان با شروع سال تحصیلی تشریح کرد و یادآور شد: شماره حساب۴۱۷۴۰۳۴۵۴۱۸۵۵۴۶۷، شماره شبا IR۱۱۰۱۰۰۰۰۴۱۷۴۰۳۴۵۴۱۸۵۵۴۶۷ و شماره کارت مجازی ۶۳۶۷۹۵۷۰۱۹۴۶۴۷۵۴ راه‌هایی برای جذب کمک‌های مردم پیش‌بینی شده است.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار