در اجرای ردیف ۱۸ تبصره ماده ۱۴ قانون بودجه صورت گرفت؛
۱۵ هزار میلیارد ریال در اجرای ۱۸ تبصره ۱۴ قانون بودجه سال جاری به حساب سازمان بیمه سلامت ایران پرداخت شد.
کد خبر: ۹۹۶۳۷۶
تاریخ انتشار: ۰۳ مهر ۱۴۰۰ - ۱۱:۰۷ 25 September 2021

به گزارش اداره کل روابط عمومی و ارتباطات مردمی سازمان هدفمندسازی یارانه‌های کشور، دکتر امید حاجتی مدیرعامل سازمان هدفمندسازی یارانه‌های کشور از پرداخت ۱۵ هزار میلیارد ریال در اجرای ۱۸ تبصره ۱۴ قانون بودجه سال جاری به حساب سازمان بیمه سلامت ایران خبر داد.
وی با اعلام این خبر گفت: برای رفاه اجتماعی مردم و بالا بردن سطح کیفی خدمات حوزه سلامت و حدف یا کاهش هزینه‌های مردم در بخش سلامت در بودجه سال جاری، ۱۹۵ هزار میلیارد و پانصدهزار شصت و هشت میلیارد ریال پیش بینی شده است.
دکتر حاجتی اضافه کرد: ۱۵ هزارمیلیارد ریال در راستای اجرای ردیف ۱۸ تبصره ماده ۱۴ قانون بودجه سال ۱۴۰۰ بحساب بیمه سلامت واریز شد؛ تا با واریز این مبلغ، جمع واریزی‌های سازمان هدفمندسازی یارانه‌های کشور به حساب بیمه سلامت ایران، ۱۶۱ هزار ۸۸۵ میلیارد و ۲۴۰ میلیون ریال برسد.

پرداخت 15 هزار میلیارد ریال به حساب سازمان بیمه سلامت ایران
مدیرعامل سازمان هدفمندسازی یارانه های کشور اضافه کرد: به دلیل وجود بیماری کرونا در کشور، نیاز امروز مردم به بیمه و خدمات سلامت بیش از گذشته است؛ بر همین اساس دولت برای حمایت از مردم، این پیش بینی را انجام داده است تا مردم بتوانند با استفاده از پوشش های رایگان بیمه ای از خدمات با کیفیت نظام سلامت در کشور بهره مند شوند.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار