تعداد ایستگاه‌های آتش‌نشانی تهران به ۱۴۳ مورد افزایش می‌یابد

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران گفت: تا پایان سال تعداد ایستگاه های آتش‌نشانی تهران به ۱۴۳ مورد خواهد رسید.
کد خبر: ۱۱۷۴۱۴۰
تاریخ انتشار: ۱۳ تير ۱۴۰۳ - ۱۷:۲۰ 03 July 2024

به گزارش «تابناک تهران»، قدرت اله محمدی مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران در اختتامیه ششمین همایش و نمایشگاه بین‌المللی آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهری که از ۱۱ تا ۱۳ تیرماه برگزار شد، اظهار کرد: شغل آتش نشانی یک زنجیره برای حفظ نام و جان انسان هاست. آتش‌نشانان در لحظه گوش به زنگ و نگران جان شهروندان هستند.

وی با تاکید بر اینکه جان و مال شهروندان مهم است، یادآور شد: باید فرهنگ شهروندی را در جامعه بر پا کنیم و هر خانواده یک خانواده آتش‌نشان باشند. متاسفانه جا انداختن یک موضوع ایمنی در کشور طول می‌کشد. برای مثال می‌توان به این اشاره کرد که چرا خودرو سازان، خاموش کننده را کنار گذاشتند؟

وی با بیان این موضوع که حریق در کارگاه مبل سازی باعث می شود بعد از ۵ دقیقه همه‌چیز از بین برود، گفت: علت این است که هیچ اصول ایمنی در آن کارگاه استفاده نمی‌شود و وجود ندارد.

محمدی با اعلام اینکه تا پایان سال تعداد ایستگاه‌های آتش‌نشانی تهران به ۱۴۳ مورد خواهد رسید، خاطرنشان کرد: ظرف سه سال توانستیم تولیدات ایمنی صنعت ساختمان را به ۸۰ درصد برسانیم؛ ما پای تولیدکنندگان ایستادیم چراکه ثمره آن اشتغال و ارزآوری برای کشور است.

اشتراک گذاری
نظر شما
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
آخرین اخبار